Зайшов з koханкою в ресторан, та зовсім забув, що там nрацює моя дружuна

 

Я завжди знала, що чоловікам довіряти не можна. Історія моєї подруги ще раз це доводить.

Мою подругу звати Вероніка, ми разом навчалися у школі, я була свідком на її весіллі. Її чоловіка звати Віталій та він мені ще з першого погляду не сподобався.

Сталося так, що, нам довелося покинути рідне місто.  Вероніка та Віталій запропонували мені їхати разом із ними на Західну Україну,Там у них жили друзі.

Оселились ми у дачному будинку, де було дві кімнати: в одній кімнаті моя подруга з чоловіком, а в іншій я. Роботу знайти було дуже важко, Віталій працював раніше менеджером з туризму, відповідно вакансій для нього не було. Довелося Вероніці влаштуватись на роботу, яку їй підшукали у центрі зайнятості.

Подруга пішла працювати офіціанткою. А Віталій був не проти.

Робота у Вероніки була позмінна та коли Вероніка була на роботі Віталій десь зазвичай пропадав.

Якось до Вероніки зателефонувала колега по роботі та попросила вийти за неї у зміну, оскільки у неї раптом виникли проблеми зі здоров’ям. Вероніка погодилась, адже їй потрібні були гроші, а в той день зазвичай багато клієнтів та був шанс заробити значні чайові. Як потім виявилось, це був вирішальний вечір в її особистому житті.

До їхнього ресторану зайшли добряче сп’янілі чоловік та жінка. Це був Віталій та його коханка. Він був настільки п’яним, що не зрозумів у який заклад він зайшов. Вероніка відмовилась обслуговувати їх столик. Від несподіванки вона ледь трималася на ногах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩