Максим став ловити себе на думці, що має почуття до няні своїх дітей. І йому стало соромно…Ще року не минуло, як Яни не стало

 

Максим rуляв у парку з візочком. Не про таке батьківство він мріяв з дружиною. Вони з Яною ще з дитячого будинку мріяли про велику родину. Багато працювали… Коли Яна завагітніла двійнею, майбутні батьки не могли натішитися. Все йшло за планом.

В лютому їм довелося виїхати зі столиці. Яна саме була  на 8-му місяці вагітності. В жінки почалися передчасні пологи. Лікарі нічим не змогли допомогти. Яни не стало, а Максим залишився сам зі своєю довгоочікуваною двійнею.

Батько назвав дітей Данило та Дарина.  Пізніше Максим вирішив повернутися на їхню квартиру. Оформив декрет на себе. Чоловік  навчився справлятися, але не встигає нічого. От і сьогодні вийшов на вулицю, поглянув на себе, а в нього вся сорочка пом’ята. Прасувати не було часу.

Крім дітей і немає інших радостей у житті. Родичів нема, близьких друзів теж. Накопичення скоро закінчаться. На повноліття Яна та Максим одержали однокімнатні квартири кожен. Після одруження, переселилися у квартиру Максима, а Янину почали здавати. Ось ці кошти виручають багато, але ціни щодня ростуть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩