Максим став ловити себе на думці, що має почуття до няні своїх дітей. І йому стало соромно…Ще року не минуло, як Яни не стало

 

Максим rуляв у парку з візочком. Не про таке батьківство він мріяв з дружиною. Вони з Яною ще з дитячого будинку мріяли про велику родину. Багато працювали… Коли Яна завагітніла двійнею, майбутні батьки не могли натішитися. Все йшло за планом.

В лютому їм довелося виїхати зі столиці. Яна саме була  на 8-му місяці вагітності. В жінки почалися передчасні пологи. Лікарі нічим не змогли допомогти. Яни не стало, а Максим залишився сам зі своєю довгоочікуваною двійнею.

Батько назвав дітей Данило та Дарина.  Пізніше Максим вирішив повернутися на їхню квартиру. Оформив декрет на себе. Чоловік  навчився справлятися, але не встигає нічого. От і сьогодні вийшов на вулицю, поглянув на себе, а в нього вся сорочка пом’ята. Прасувати не було часу.

Крім дітей і немає інших радостей у житті. Родичів нема, близьких друзів теж. Накопичення скоро закінчаться. На повноліття Яна та Максим одержали однокімнатні квартири кожен. Після одруження, переселилися у квартиру Максима, а Янину почали здавати. Ось ці кошти виручають багато, але ціни щодня ростуть.

Максим знайшов роботу з гнучким графіком. Одного вечора, в котрий раз гортаючи сайт з оголошеннями, знайшов номер няні з погодинною оплатою. Ціна була оптимальна. Вранці чоловік подзвонив, у слухавці почувся приємний жіночий голос. Вони домовилися про зустріч.

Пообіді прийшла няня для Даринки та Данила. Дівчину звали Олександра. Вона приїхала з Волновахи. В Києві  знімає кімнату, і хапається за будь-яку роботу. Навчається в педагогічному університеті.

Максим пішов на роботу на 3 години. Олександра залишилася доглядати за Даринкою та Данилом. Коли чоловік повернувся- в квартирі було дуже охайно і смачно пахло. Діти саме спали.

Ви, мене вибачте, але я трохи похазяйнувала  у вас в квартирі, і зварила борщу,-сказала Олександра.

Максим вже і забув, що таке сімейний затишок. Олександра почала приходити до Максима майже щодня.

Чоловік до неї звик. Діти теж до неї горнуться. Максим став ловити себе на думці, що має почуття до цієї жінки. І йому стало соромно…Ще року не минуло, як Яни не стало. Що ж йому робити?  Як Ви вважаєте?

КІНЕЦЬ.