З самого ранку я стояв біля сміттєвuх контейнерів і сnодівався, що сьогодні мені nощастuть. Раптом з’явився чоловік і попросив телефон.

 

Вранці найчастіше викидали недоїдені сніданки та непогані речі. А всього 2 роки тому я був щасливою сімейною людиною. Шкода, що син займався чимось незаконним. Від його витівок пішла дружина, а потім він зник і залишив величезні борги. Згодом по гроші прийшли якісь хлопці і змусили квартиру нашу продати.

А потім фірма, де я працював, збанкрутувала, і залишився я без засобів для існування, жив у підвалі багатоповерхівки. Так простояв я годину, але нічого до пуття не знайшов, як раптом поруч з’явився мужик у жахливому стані і запитав, чи є у мене телефон.

Я віддав йому свій мобільник. Вже кілька місяців, як я його знайшов, а дзвонити нема кому: дружина в іншому місті, а син невідомо де. Я залишив йому телефон і пішов додому зі словами «тобі потрібніше». Через місяць мене, з іншими чоловіками, які жили в підвалі, заарештували.

Виявилося, у будинку стався злочин, після якого пістолет викинули у сміттєвий бак, а хтось із чоловіків узяв і приніс його із собою до підвалу. На мене все навісять , щоб скоріше справу закрити. Але ні, мене викликали, я підписав якийсь папер, і мене відпустили.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩