Моя тітка жuве у моїй квартuрі. Нещодавно я дізналася, що вони не сnлачують за комунальні і вирішuла nітu до нuх. Коли я хотіла дізнатuся nричину, від відnовіді тіткu я втратuла мову.

 

До мене постукала головна по будинку з якимись папірцями в руках. -Чому ви не оплачуєте комуналку? У вас так збереться велика сума боргу, — запитала вона мене. Я здивовано дивлюсь на незнайому жінку. З чого вона це вирішила: я завжди своєчасно все оплачую, і навіть чеки зібрані.

-Скоріш за все ви помилилися. Ось зараз я цим і зайнята, — відповіла їй і показала папери про оплату за цілий рік. Вона здивовано дивилася на мене і дивувалась, як могла помилитися, але потім, коли дізналася, що помилилася квартирою, то зрозуміла причину нестиковки.

Справа в тому, що я жила в одній квартирі, а в іншій, на іншому кінці міста, жили родичі. Все трохи стало зрозуміліше, але я не могла повірити, що вони не сплачують за комунальні, адже квартплата була мінімальна. Я здавала їм за мінімальною ціною, удвічі меншою за ринкову, і оплатити комунальні їм було не важко.

Принаймні я так думала. Я провела жінку і вирішила все перевірити. »Вихідного цього разу не буде», — промайнуло в мене. Я зателефонувала родичці, але ніхто не відповів; тоді вирішила поїхати та дізнатися, що відбувається насправді.

У під’їзді я перевірила поштові скриньки, вони були настільки переповнені, що нових квитанцій не було. Зрозуміло, до мене дійшла правдивість слів жінки. Я відчинила двері своїм ключем, чим викликала невдоволення тітки. Я запитала, що відбувається, і чому накопичився борг із комуналки.

На що отримала відповідь, що оскільки господиня квартири я, то оплата лежить на мені. Після цього вона влаштувала скандал і всім рідним розповіла, яка я погана. А потім, звільнивши квартиру, залишила величезні борги, які мені доводиться платити донині.

Джерело