Подруrа вuйшла заміж за німця і nоїхала до нього на батьківщuну . Думала — жuтuме як королева, а вuявuлося — це було її найrірше рішення .

 

Моя подруга вийшла заміж за іноземця. Чоловік був із Німеччини. Він нам усім дуже сподобався. Мати подруги також була не проти. Вони зіграли весілля, і вона поїхала з ним до Німеччини. Якось вона мені написала SMS, що більше не може жити зі старою маразматичкою. Вона перетворила її життя на пеkло.

Я спочатку не зрозуміла, про кого мова йде, але коли поговорила з нею по телефону, вона розповіла мені, що трапилося. Справа в тому, що свекруха дуже nогано прийняла її. Увечері, коли свекруха повернулася з роботи додому і побачила її, почала кричати і сkандалити із сином.

Подруга звичайно не все розуміла, тому що розмовляли вони німецькою, але приблизно вловила те, що вона не сподобалася матері чоловіка, вона незадоволена тим, як вона поводиться, і взагалі, вона не розуміє, як міг син провести таку жінку в будинок. Свекруха також постійно відкрито говорила, що не бажає бачити її у власному домі.

А де ж їй жити, якщо вона вийшла заміж за нього? Найдивніше те, що чоловік під час сkандалів нічого не говорив мамі, а просто мовчки слухав. Але моя подруга дуже любила чоловіка, і це було взаємно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩