Біля суnермаркету сuділа старенька і nросuла мuлостuню, але коли хлоnець rлянув на її очі, мало не здрurнувся. Адже та була…

 

Він поїхав за продуктами, адже від дружини не дочекаєшся : вона приходила додому дуже пізно, працювала на високій посаді, і йому доводилося самому думати, як про себе подбати. Він дуже любив свою дружину, тому нічого не говорив, розумів, що робота у неї була напружена і нер вова.

І ось він побачив стареньку, яка сиділа біля магазину і просила милостиню. Він хотів дати їй грошей, але у нього не було дрібниці. Він увійшов в магазин, куnив продукти, незважаючи навіть на ціни: міг собі дозволити таке. Вийшов і знову побачив стареньку.

Її обличчя було знайоме йому. Дивлячись на стареньку, він згадав своє дитинство, село. Згадав, як вони зі своїм другом лізли до злої сусідки за сливами. У них була слива, але у бабусі вона була смачніше.

Коли старенька побачила і зловила хлопчиків, почала бити їх палицею. Йому було дуже боляче, він пішов додому, а на наступний день бабуся прийшла до них з повним пакетом слив, сказала, щоб вони більше не лізли до неї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩