Ми всі помітили, що після народження дочки, Іван зовсім не звертав увагу на Олега. А після однієї заяви під час свята, Олеся відразу вирішила nодатu на р0злучення.

 

Перший чоловік Олесі рано пішов з життя, йому тоді було всього тридцять років. Він був старший за дівчину на сім років. Аварія забрала його життя. Олеся залишилася зовсім одна з однорічним сином на руках. Але фортуна їй посміхнулася.

Вона зустріла Івана. Іван довго домагався уваги самотньої вдови, він відразу подружився з її маленьким сином. Зрештою, Олеся відповіла йому взаємністю, і вони одружилися. Маленький Олег називав Івана»татом».

Іван багато часу проводив з дитиною, вони гуляли. Він із задоволенням робив з хлопчиком уроки. Все різко змінилося, коли на світ з’явилася дочка. Софія народилася, коли Олегу вже було дев’ять років. Після народження рідної дитини Івана неначе підмінили.

Він перестав звертати увагу на Олега, для нього найважливішою на світі стала дочка. Звичайно, хлопчикові, який звик отримувати від нього батьківську любов і підтримку, були дуже неприємні такі зміни в чоловікові.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩