Оксана вирішила nідкорити серце самотньоrо сусіда; nриготувала rолубці, nоклала в блюдо і nодзвонuла в двері, але такого nовороту не очікувала

Кожен день, повертаючись після роботи, ми з подругою часто перетинаємося біля під’їзду – поговорити, але пара слів плавно переходить в кілька годин розмови. Обговорювали ми наших дітей, коли повз нас пройшов сусід – дідусь, якого ми дуже поважали, солідна і культурна людина.

А після нього з під’їзду вийшла нова сусідка. За її поглядами було видно, що їй подобається наш сусід. Подруга, не со ромлячись, запитала. — Ти око поклала на нашого сусіда? Оксана заперечувати не стала. — Що в цьому такого. — відповіла вона. Вона вдова, живе одна, він теж самотній. — Якщо заміж покличе, погоджуся. — додала сусідка. Ми з подругою посміхнулися і увійшли в під’їзд, з якого вийшов наш сусід.

Нова сусідка уточнила, чи може він скласти їй компанію по дорозі в квартиру, а після запросила до себе в гості. Когда вернулась домой, она начала приготовление голубцов, чтобы угостить соседа и заодно пообщаться. Она была вдовой уже 10 лет, дочка с семьей уехали жить в столицу, а жить в одиночестве она не хотела.

Сосед был ей по душе : не молод, конечно, но ничем не хуже других. Она взяла голубцы и спустилась этажом ниже. Во-первых, как она считала, лучше нее это блюдо никто не готовит. Во-вторых, они долго не портятся. Можно их оставить в тарелке, а на следующий день прийти за посудой.

На пороге Коли повернулася додому, вона почала приготування голубців, щоб пригостити сусіда і заодно поспілкуватися. Вона була вдовою вже 10 років, дочка з сім’єю поїхали жити в столицю, а жити на самоті вона не хотіла. Сусід був їй до душі: не молодий, звичайно, але нічим не гірше інших. Вона взяла голубці і спустилася поверхом нижче. По-перше, як вона вважала, краще за неї це блюдо ніхто не готує. По-друге, вони довго не псуються.

Можна їх залишити в тарілці, а на наступний день прийти за посудом. На порозі (An/QA) вона зустрілася з онукою сусіда, і розгубилася. Внучка була одного віку з нею, і при розмові сусідка дізналася, що сусідові не мало років. «Він зовсім не виглядає на свій вік, чому б не проводити з ним свої вечори ?»- подумала вона і пішла пригощати голубцями.

Джерело