З моєю сусідкою Вікторією вся родина не розмовляє. А все через те, що мати лише їй квартиру свою заповіла. Вікторія тепер в’їхала в неї і робить ремонт, а своїй рідній сестрі наказала збирати речі і з дітьми 0рендувати житло

 

– Угу. На то і розрахунок, мабуть, був у всієї рідні, що у Вікторії совісті не вистачить малих дітей на вулицю виставити. Не стане, мовляв, вона судитися зі своєю рідною сестрою. А тепер вся рідня на неї ображається, чомусь. Ну ще б пак, в кінці кінців доведеться, мабуть, тіткам сестричку з дітьми до себе брати.

Усі родичі тепер з Вікторією не розмовляють, на телефонах в чорні списки внесли, таке пишуть в соцмережах, усі засуджують її вчинок. Наче діти якісь, але ж вони всі уже дорослі люди. Хоча я повністю на її стороні.

– Так, виходить, спадок свій відстояла справедливо вона, а сім’ю свою втратила.

– Ой, та прямо, “сім’я”, ага справжня! Якраз ця ситуація з квартирою і показала все насправді, як воно є, що там не сім’я, а клубок змій справжній, що дуже важко було усвідомити самій сусідці моїй. Всі до неї почали погано відноситися, чого раніше ніколи не було, як тільки вона перестала танцювати під їхню дудку, відразу недоброю стала для всіх. Не знаю, я в цій ситуації на боці своєї сусідки Вікторії.

Якщо тобі належить щось по закону, а тим паче нерухомість, забирай собі все, адже в житті зараз все так непросто дається і потрібно думати про себе та свою сім’ю в першу чергу. І нема чого постійно озиратися на своїх родичів і тих, “кому більше треба”, бо про тебе ніхто з них навіть не подумає, не згадає ніколи, коли тобі прийдеться нелегко.

Виходить, що Вікторія змогла відстояти своє, що належить їй по праву, а родичі відвернулися від неї всі в один день, бо не догодила. А що, їй потрібно було відмовитися від спадку і йти на орендоване житло, платити гроші чужим людям, щоб рідній сестрі краще жилося?

Ви відмовилися б від квартири, яку мама заповіла саме вам заради сестри з дітьми?

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩