Одружившись з Веронікою я сказав, що заробляю менше, ніж це було насправді. Розуміючи, що якщо я скажу реальний розмір своєї заробітної платu, то ми будемо витрачати абсолютно все

 

Я працюю на дуже престижній роботі. Мені вдалося зробити деякі заощадження зі своєї зарплати. Крім того, залишалося ще багато коштів.

Одного разу я зустрівся зі своїм другом. Ми не бачилися досить тривалий час. Олександр розповів, що він нещодавно розлучилися. Квартира, у якій вони проживали разом із дружиною, належала їй. Коли вони були ще разом, то витрачали зарплату Олександра.

Після розлучення друг втратив усе. Йому не було де жити та заощаджень у нього не було. Тож зараз другу довелося йти на орендовану квартиру. З цієї розповіді я зробив певні висновки.

Одружившись з Веронікою я сказав, що заробляю менше, ніж це було насправді. Розуміючи, що якщо я скажу реальний розмір своєї заробітної плати, то ми будемо витрачати абсолютно все. Знаю я цих жінок: їм завжди хочеться багато і якнайшвидше.

Вероніка дуже любить витрачати гроші. Нам не завжди вистачає їх до наступної зарплати. Раніше я бачив що вона купувала, а зараз мені взагалі не зрозуміло куди діваються мої гроші. Коли нам на роботі давали 13-ту зарплату чи якісь премії з нагоди досягнення показників, я це замовчував та відкладав.

На той час ми з дружиною мріяли купити авто. Ще трішки залишалося до покупки омріяного авто, я уявляв, як розповім Вероніці про те, що в нас є достатня сума для його покупки. Адже той автомобіль, який був у нас, уже був доволі старий.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩