Одружившись з Веронікою я сказав, що заробляю менше, ніж це було насправді. Розуміючи, що якщо я скажу реальний розмір своєї заробітної платu, то ми будемо витрачати абсолютно все

Я працюю на дуже престижній роботі. Мені вдалося зробити деякі заощадження зі своєї зарплати. Крім того, залишалося ще багато коштів.

Одного разу я зустрівся зі своїм другом. Ми не бачилися досить тривалий час. Олександр розповів, що він нещодавно розлучилися. Квартира, у якій вони проживали разом із дружиною, належала їй. Коли вони були ще разом, то витрачали зарплату Олександра.

Після розлучення друг втратив усе. Йому не було де жити та заощаджень у нього не було. Тож зараз другу довелося йти на орендовану квартиру. З цієї розповіді я зробив певні висновки.

Одружившись з Веронікою я сказав, що заробляю менше, ніж це було насправді. Розуміючи, що якщо я скажу реальний розмір своєї заробітної плати, то ми будемо витрачати абсолютно все. Знаю я цих жінок: їм завжди хочеться багато і якнайшвидше.

Вероніка дуже любить витрачати гроші. Нам не завжди вистачає їх до наступної зарплати. Раніше я бачив що вона купувала, а зараз мені взагалі не зрозуміло куди діваються мої гроші. Коли нам на роботі давали 13-ту зарплату чи якісь премії з нагоди досягнення показників, я це замовчував та відкладав.

На той час ми з дружиною мріяли купити авто. Ще трішки залишалося до покупки омріяного авто, я уявляв, як розповім Вероніці про те, що в нас є достатня сума для його покупки. Адже той автомобіль, який був у нас, уже був доволі старий.

Та мрії так і залишилися мріями. Якось мені потрібно було поїхати в будівельний магазин, який знаходився в іншому кінці міста, лише там можна було придбати той будівельний матеріал, який мені був потрібний. Раптом я помітив Вероніку, вона сідала в дуже гарне авто. Мені стало дуже дивно, адже в цей час вона мала бути на роботі. Так я дізнався, що у дружини є коханець.

У нас було дуже скандальне розлучення, Вероніка намагалася відібрати у мене все. Добре, що у мене були заощадження.

Мені не вдавалося їх, щоб придбати житло, проте керівництво моєї фірми пішло мені назустріч та додало суму, якої не вистачало. Зараз я вже живу власній квартирі, а з кожної заробітної плати віддаю керівництву кошти.

Тепер я радію, що не розповідав дружині про реальний розмір своєї зарплати, про усі надбавки та премії. Страшно навіть уявити що було б зі мною, якби не мої заощадження.

Звичайно, я за те, щоб сім’ї панувала довіра, проте перестрахуватися також не завадить. Тож перед тим, як озвучити реальний розмір своєї зарплати, ретельно подумайте чи варто це робити.

КІНЕЦЬ.