Все життя святкували з олів’є та мімозою, аж тут з’явилася нова хазяйка і почала влаштовувати свої порядки. Невже я так погано готую? – звернулася мама до мене. Я не знав, що відповісти та лише промовчав. Потім мама почала cварити інтернет, мовляв, там нічого доброго не знайдеш. Побачивши в списку кальмари, вона ледь не знеnритомніла, казала що у черв’яків вона не їсть

 

До Нового року залишилось ще декілька днів, а моя дружина уже встигла поcваритися з моєю мамою. Причиною тому став святковий стіл.

Вже впродовж тижня вони не розмовляють.

Ми з дружиною вирішили скласти список страв. Я знаю, що моя дружина дуже гарно готує, тож запропонував їй приготувати декілька справ з інтернету. Це наш перший Новий рік з Катериною. Тож ми хотіли, щоб це було по-особливому, щоб не було шуби, олів’є, мімози. Точніше того, що на столі стоїть завжди.

Після складення списку страв ми з Катериною виписали усі необхідні інгредієнти. Поки ціни не підскочили вгору, можна купити гуртом те, що не псується і таким чином зекономити.

Кожного вечора після роботи я зустрічався з Катериною і ми потихеньку купували необхідні продукти. Деякі банки консервації були дещо пам’яті, але на саму якість продуктів це впливало. Ціна була суттєво нижчою.

Все йшло по плану, аж поки моя мама не побачила цей список страв. До того мама готувала для батька і для себе, а Катерина готувала для мене, у нас були різні полиці в холодильнику, тож не було ніяких непорозумінь. Аж поки ми не почали готуватися до Нового року.

– Це що за список, ми що збираємося щось святкувати? – запитала мама,- Що за страви такі, що за інгредієнти? Нічого не розумію.

– Це ми склали меню, хочемо, щоб на столі стояли нові страви, – відповіла Катерина.

А чому не запитали? І що ви маєте проти олів’є, шуби та мімози?

Почався грандіозний скандал, я не думав, що мама настільки переживає через те, що на столі не стоятиме її улюблених салатів. Мама кричала так, що чув весь під’їзд. Вона була ображена на те, що ми вирішили внести нові страви в наше меню.

Все життя святкували з олів’є та мімозою, аж ут з’явилася нова хазяйка і почала влаштовувати свої порядки. Невже я так погано готую? – звернулася мама до мене.

Я не знав, що відповісти та лише промовчав. Потім мама почала сварити інтернет, мовляв, там нічого доброго не знайдеш. Побачивши в списку кальмари, вона ледь не знепритомніла, казала що у черв’яків вона не їсть.

На емоціях мама вийшла в іншу кімнату, але для того, щоб мої почули, вона вирішила збільшити гучність.

Не знаю, що ми будемо робити. Можливо святкуватимемо десь поза домом.

КІНЕЦЬ.