Я тоді уже був повнолітнім і дідусь заповів мені свій будuнок. Я дуже б _oявся що буде, коли мої батьки дізнаються про це

 

Я не дуже добре ладнав зі своєю сім’єю. Здавалося, ніби я не рідний і через те мене недолюблюють.

Мама так і сказала, що не планувала моє народження, проте мій молодший брат, навпаки, був бажаною дитиною.

Мені зовсім було незрозуміло чому Сергія люблять більше. На відміну від мене, він поводився себе жахливо, у батьків постійно були проблеми через нього та їх систематично викликали в школу через погану поведінку мого молодшого брата. Оцінки його теж були поганими.

Ще бувши старшокласником він зробив дитину своїй однокласниці, проте навіть після цієї події любити Сергія стали не менше.

Я завжди був одягнений гірше за свого молодшого брата, йому купували новий одяг, а я доношував одяг за своїми двоюрідним братом. Ми з Сергієм були абсолютно різні.

Я завжди був ввічливим та розсудливим. Та й взагалі вважаю себе розумнішим за свого молодшого брата.

Єдина людина в цьому світі, хто мене любив, це дідусь зі сторони мами. Він не любив мого батька та Сергія. Дідусь не розумів ставлення моєї мами до мене. Не раз дідусь намагався вбити в голову Сергія розумні думки та марно.

Мій дідусь був столяром, мав золоті руки. Проживав він на той час у селі, та односельчани зверталася до нього за допомогою. Він і мене навчив цьому ремеслу.

Я насолоджуюся часом проведеним з ним та з острахом очікував на день, коли його не стане. Ніхто не може жити в цьому світі вічно тож в один день його життя обірвалося. Я тоді уже був повнолітнім і дідусь заповів мені свій будинок.

Я дуже боявся що буде, коли мої батьки дізнаються про це, проте ще тоді я був твердо впевнений, що не віддам їм будинок. Це єдине, що нагадувало мені про дідуся і, крім того, я ще й зустрічався зі своєю коханою дівчиною, з якою планував пов’язати своє майбутнє життя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩