З моєю сусідкою Вікторією вся родина не розмовляє. А все через те, що мати лише їй квартиру свою заповіла. Вікторія тепер в’їхала в неї і робить ремонт, а своїй рідній сестрі наказала збирати речі і з дітьми 0рендувати житло

 

Я вважаю, що моя сусідка Вікторія дуже велика молодець в житті, у неї ще повчитися потрібно чомусь. Вона змогла забрати те, що належить їй по праву, не зважаючи на те, що її засуджували рідні та друзі, ніхто не підтримував її, та не хотіла свого упустити. Але вона повела себе добре, як на мене.

Ось, нещодавно таки вона вселилася нарешті в свою квартиру. Завезла усі необхідні матеріали туди, робітників, ремонт почала робити. Я проект бачила, який дизайнер їй зробив, справжня краса там буде, вона має гарний смак. Вікторія обіцяла мені, що на новосілля запросить мене десь в січні, – сестра мені моя Ольга розповіла про свою знайому.

– Зрозуміло. Відсудила, значить, квартиру, виставила свою єдину сестру рідну з двома малими дітьми просто неба на вулицю, з малим немовлям на руках. І куди тепер вони поїхали усі разом, не знаєш, щось відомо про них? – запитала я у неї.

– Щиро кажучи, я зараз точно не знаю, де вона живе. Здається, говорили мені люди, що сестра до якоїсь своєї шкільної подруги з дітьми з’їхала, тимчасово наче, здається, а ділі щось буде думати ще. Загалом, погоджуюся з тобою, ситуація там у неї дійсно дуже складна.

– До подруги жити з двома дітьми? Ти серйозно? Навіть не віриться зовсім. Адже це не вирішення проблеми з житлом зовсім. Ну декілька днів, ну тиждень, ну місяць у подруги вони з дітьми поживуть, але хто ж їх більше буде терпіти в себе вдома цілу сім’ю? А далі вони що будуть робити, як же далі бути? – поцікавилася я.

– Звідки я знаю, що вона далі робитиме? Сама нехай думає за себе і своє життя, але це не проблеми моєї сусідки Вікторії, я так думаю. Ти так говориш, ніби не погоджуєшся з нею. А вона, між іншим, не чуже щось взяла, а своє власне повернула, на що має вона повне право, я так все це розумію, щоб там люди не говорили.

Нерухомість, яку спритні родичі присвоїли собі. Треба було віддати своїй сестрі, аби бути доброю для всіх, щоб всі про тебе говорили, яка ти хороша людина, лише через людську думку? Вікторія теж вже не молода давно, по орендованих квартирах жити всі ці роки, ще й гроші за це платити. Їм з Василем одружитися пора давно, дітей вже своїх власних мати.

– Все одно, не по-людськи якось вийшло зовсім, а тим паче по відношенню до рідної людини. Сестру рідну, єдину, до речі, мені зараз її дуже шкода з малими дітьми. У мене б совісті не вистачило виставити рідних людей на вулицю, ще й з малими людьми, щоб вона йшла до чужих людей. Я б так точно ніколи не вчинила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩