З донькою пішли на дитячий майданчик і rрали навколо її улюбленої rірки. Коли дочка спускалася з цієї гірки, я почула дивний rурkіт, я підняла голову і побачила, що на горі стоїть хлопчик на роликах.

 

Одного вечора Марія забрала свою трирічну дочку з дитячого садка. Вони з Оленькою пішли на дитячий майданчик, який знаходився у дворі їхнього будинку. Тут завжди буває багато дітей. Дуже часто сюди заходять навіть школярі, погойдатися на гойдалках. Улюблена гірка Оленьки — це гвинтовий спуск. Діти спочатку з’їжджають по ньому вниз, а батьки внизу просто ловлять їх.

Коли дочка в черговий раз спускалася з цієї гірки, Марія почула дивний гурkіт, вона підняла голову і побачила, що нагорі стоїть хлопчик на роликах. Йому було близько десяти років.Хлопчик вже збирався спуститися з гірки, і якраз знаходився прямо над донькою. Марію це насторожило і налякало. Вона йому зробила зауваження, що на роликах спускатися небезпечно, і взагалі вона для дітей молодшого віку.

Хлопчик нічого не сказав, але явно збирався спуститися по гірці. Марія знову зробила йому зауваження, попросила, щоб він не спускався, при цьому його ноги з роликами звисали над головою Оленьки. Але все марно, він твердив про те, який він спритний, і жодного разу нікого не зачепив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩