Я вирушили за покупками в супермаркет. І раптом я побачила чоловіка. Він nроrулювався з симnатичною дівчuною. Я дістала з сумки телефон і сфотоrрафувала їх. Увечері чоловік прийшов додому

 

Ми з Денисом зустрілися випадково. Я вийшла з магазину з великим пакетом, наповненим продуктами. Він їхав на машині, зупинився поруч зі мною, і запропонував довезти до будинку. Після цього ми стали зустрічатися. Денис розповів, що один виховує сина, так як дружина пішла від нього.

Через деякий час він вирішив познайомити мене з його сином. Я дуже здивувалася, дізнавшись, що дитині всього один рік. Це був дуже милий малюк, якому потрібна була материнська ласка і турбота. Через якийсь час я переїхала до Дениса, і ми стали жити разом.

А коли Дімі виповнилося півтора року, ми з його татом одружилися. Минуло кілька років. Денис став повертатися з роботи пізно, зі мною майже не спілкувався, і дитині не приділяв ніякої уваги. Мені здавалося, що це все від втоми. Але причина була в іншому.

Днями ми з Дімою вирушили за покупками в супермаркет. І раптом я побачила Дениса. Він прогулювався з симпатичною дівчиною. У неї в руках був гарний букет квітів, і вони мило розмовляли один з одним. Я дістала з сумки мобільний телефон і сфотографувала їх. Увечері, коли чоловік прийшов додому і сів вечеряти, я мовчки простягнула йому свій телефон.

Денис зізнався, що у нього з’явилася інша жінка. Запропонував мирно роз лучитися. А дитина нехай сама вирішує, з ким залишиться Вранці чоловік, як завжди, поїхав на роботу. А повернувся вже не один. З ним була та сама молода жінка, яку я зустріла вчора. Денис сказав синові, що це його нова мама.

Хлопчик запл акав і обійняв мене. «Ось моя мама, кохана. Я не хочу жодної нової мами. ” Зараз у нас з Дімою все добре. Ми не схожі зовні, але любимо один одного. Я його мама, а він мій рідний і улюблений син. Хочеться вірити, що в моєму житті з’явиться гідна людина, яка полюбить по-справжньому мене з Дімою, і ніколи не кине нас.

КІНЕЦЬ.