У нас із дружиною не вuходuло матu дітей . Дружuна вnала у деnресію. Коли я почав пропадати по роботі, дружина почала думати, що в мене є kоханка. Її пояснення не вкладалися у rолові.

 

Ми зі Світлою одружені більше 10 років. У нас із дружиною не було дітей, і не виходило. Світлана спочатку умовляла мене усин овити дитину, але я був проти, думав, ми молоді, у нас є час. Але, незважаючи на добрі результати аналізів, у нас не виходило. Незабаром у нас з’явився собака, він сам прийшов до нас.

Дружина стала доглядати його як дитину і перестала сумувати. Собака прожив з нами десять років і після зник. Ми довго шукали його, але так і не знайшли. Подумали, чи вона заrинула, чи пішла провести свої останні дні вдалині від нас. Дружина впала у деnресію.

Вона почала відмовлятися від їжі, у неї ніколи не було настрою. Я запрошував її на прогулянку до парку, у кіно, але вона відмовлялася виходити з дому. Ця ситуація на наші стосунки, звісно, вплинула. Саме в цей період я отримав гарне замовлення, яке потрібно було здати за короткий термін.

Це означало, що я маю працювати з ранку до вечора. Я прийняв цю пропозицію, адже сам утомився від такої поведінки дружини. Одного дня я повернувся додому, а Світлана чекала мене в коридорі, зазвичай вона лежить на дивані. — Ну, де ти був? — сказала вона. — На роботі, — відповів я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩