Юрій вuрішuв доnомоrтu Каті та вдав її хлоnця перед мамою дівчuнu. Але лише після відходу мамu він усвідомuв дещо дуже важлuве

 

48-річного Юрія покинула дружина. Після цього він став черствим та замкнутим. Щоправда, колеги Юри вважали, що він ідеальний чоловік, хороший кандидат у чоловіки, гарний, працьовитий, але не був готовий до нових відносин. Минуло вже сім років. Юрко також працював в автошколі і не хотів нічого змінювати.

Катя була молодою, життєрадісною дівчиною. Але батьки та родичі набридли їй питаннями про шлюб та дітей, адже їй було вже 31, треба було поспішати, тому дівчина переїхала з рідного міста. Їй була потрібна робота, адже скоро треба було nлатити за квартиру. Вона за оголошенням пішла в автошколу, адже мала 12-річний стаж, а іспит вона склала на відмінно, і зарnлата була задовільною.

— Катерино, ласкаво просимо до нашого колективу. Перші два тижні ви будете як пасажир разом з Юрієм Олександровичем, а потім уже самостійно проведете заняття. Ці два тижні задалися нелегкими, адже Юра був мовчазний, лише зрідка видавлював із себе коментарі на кшталт: «Ну куди ти дивишся? Так можна й ава рійну ситуацію спровокувати! Але незабаром усе закінчилося, і Катя почала займатися своїми першими учнями.

Вона проводила свої заняття вечорами, здебільшого із зайнятими учнями, тому вони з Юрою навіть не бачилися у школі. Одного вечора Каті зателефонувала її мама. — Доню, я завтра приїжджаю, готуйтеся з твоїм молодим чоловіком зустрічати мене і приймати. — Добре мама. Чекатимемо, — відповіла Катя і почала ридати. Вона була впевнена, що в школі одна, тож не стримувала свої емоції. — Що трапилося? — раптом звідкись з’явився Юрій, — чого розплакалося, дурість несусвітня? — Ой, я думала, тут нікого немає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩