Після роз лучення з чоловіком я nереїхала до мамu в село з дітьмu. Але тоді я ще не знала якuй »сюрnрuз» чекає на мене nоnереду

 

Я не була готова до того, що мене покине чоловік і піде до іншої, тому що в нашій сім’ї все було чудово, та й чоловік був чесною та порядною людиною. На жаль, хотілося мені того чи ні, але чоловік уже прийняв рішення, зібрав речі і сказав, що скоро подасть на роз лучення, бо він поkохав іншу жінку.

Я довго не могла відійти від цієї шоkуючої новини, але була вдячна чоловікові за те, що хоч зізнався у цьому. Як тільки ми роз лучилися, мені довелося покинути квартиру. Так як це була квартира мого колишнього чоловіка, я перебралася із двома малолітніми дітьми до мами до села.

Після безтурботного життя, я ніяк не могла звикнути до сільського; я не знала, куди дітись, що робити, я практично сиділа на шиї у мами, і від цього мені було тільки гірше. Мама, розуміла мене і підтримувала, адже я не могла залишити малюків і вийти на роботу.

Через деякий час я дізналася, що у чоловіка скоро з’явиться дитина від kоханки та сильно засмутилася. Я вирішила, що зберуся, знайду роботу та переїду до міста, щоб дати своїм дітям гідне життя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩