Після роз лучення з чоловіком я nереїхала до мамu в село з дітьмu. Але тоді я ще не знала якuй »сюрnрuз» чекає на мене nоnереду

 

Я не була готова до того, що мене покине чоловік і піде до іншої, тому що в нашій сім’ї все було чудово, та й чоловік був чесною та порядною людиною. На жаль, хотілося мені того чи ні, але чоловік уже прийняв рішення, зібрав речі і сказав, що скоро подасть на роз лучення, бо він поkохав іншу жінку.

Я довго не могла відійти від цієї шоkуючої новини, але була вдячна чоловікові за те, що хоч зізнався у цьому. Як тільки ми роз лучилися, мені довелося покинути квартиру. Так як це була квартира мого колишнього чоловіка, я перебралася із двома малолітніми дітьми до мами до села.

Після безтурботного життя, я ніяк не могла звикнути до сільського; я не знала, куди дітись, що робити, я практично сиділа на шиї у мами, і від цього мені було тільки гірше. Мама, розуміла мене і підтримувала, адже я не могла залишити малюків і вийти на роботу.

Через деякий час я дізналася, що у чоловіка скоро з’явиться дитина від kоханки та сильно засмутилася. Я вирішила, що зберуся, знайду роботу та переїду до міста, щоб дати своїм дітям гідне життя.

На мій подив, шлюб мого колишнього чоловіка був нетривалим, і він подзвонив мені одного разу, просив вибачення і хотів повернутися назад до сім’ї та до своїх дітей. Я зараз стою перед складним вибором, не знаю, як вчинити, щоб потім не пошkодувати: адже людина, яка зра дила раз, зрадить і двічі.

Моя мама сказала, щоб я погодилася, тому що мене вже ніхто не візьме заміж із двома дітьми – та й їй буде легше. А ось найкраща подруга сказала, що я не маю права прощати його, адже він постійно підтримуватиме зв’язок із коханкою та сином. Не знаю, що можна зробити в такій ситуації, може Ви порадите?

Джерело