Матu nокuнула Ларuсу, колu їй був лuше рік. А повернулася, коли дівчuні було вже 19, але такої реакції від неї матu не чекала

 

Я працюю у виші викладачем. Також у мене є група, навчаються на четвертому курсі, скоро іспити та випускний. Одного ранку, коли я був на парі, зателефонувала помічниця керівника установи і покликала мене. Я зайшов до кабінету, а там сидить одна незнайома жінка та Лариса з моєї групи.

Керівник повернув екран комп’ютера та увімкнув відео з камер спостереження. На відео видно, що Лариса виходить із воріт, а до неї підходить ця жінка, яка сидить у кабінеті. Вона чекала на неї майже годину в дороrій іномарці. Вона підходить, щось каже Ларисі, а та накидається на цю даму з кулаками. Студенти ледве зупиняють Ларису. (St/ QK ) У чому була nроблема? Моя студентка Лариса росла без матері, виховував її батько.

Вона виглядає, як пацанка: з короткою стрижкою під хлопчика, завжди у штанах, у кедах, у кросівках. Мати дівчини покинула їх із батьком, коли тій був лише рік. Лариса на свій захист заявила: «Мами в мене ніколи не було. Виховував мене батько. Навіть бабуся маминого боку не захотіла мене знати. А в батьки батька давно померли. Я вдячна батькові, що він так любив мене, що я не відчувала недостачі уваги.

Тато робив для мене все, працював днями та ночами, під час перерв приходив до мене, після основної роботи ми разом вечеряли, і він їхав знову працювати. У мене було все, про що могла мріяти кожна дівчинка. Але я рано виросла, навчилася всьому-прала, готувала, прасувала. Я не знала своєї матері все своє дитинство. Але сьогодні вона вирішила заявитись і думала, що я обійму її міцно і поцілую?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩