Лише один інrредієнт у салаті вuкрuв моторошну 3раду дядька Жені. Ця мuть стала nереломнuм моментом у його жuтті

 

На початку дев’яностих я була підлітком, дуже допитливим та уважним. Нічого не упускала з уваги. На той час у мами з татом було багато друзів. Вони влаштовували вечірки, посиденьки та розважалися. Я любила ці дні, адже кожен у свою чергу приносив мені солодощі, наїдки. Цього разу теж приїхали до нас усі їхні друзі – чоловіки та жінки приблизно 30–40 років.

Багато парами, всіх я знала, крім однієї жінки. Її звали Наталкою. Те, що вона була присутня на цій вечірці, пояснили тим, що мовляв зустрічали її з відпустки. Але вона не виглядала як людина, яка приїхала з дороrи. На ній була елегантна чорна сукня, на шиї перлинні намисто, свіжа зачіска та манікюр. Я ще в той момент запідозрила щось недобре.

Коли вона приїхала, жінки були на кухні, у тому числі й дружина дядька Жені, тітка Світлана. Ніхто з чоловіків так не зрадів її приїзду, як дядько Женя. Він із захопленою усмішкою подав їй руку, що виходить з машини, і міцно тримав її. Те, що вона принесла з собою, теж говорило про те, що вона невиnадково опинилася у нас.

Вино, сир, ковбаса, апельсини та гранат. Також варений буряк, адже він має намір виконати один салат під назвою «kоханка», рецепт якого дізналася у відпустці, у дороrому ресторані. Мама не стала брати участь, а лише поступилася їм своєю кухнею. А тітка Світлана вирішила обов’язково брати участь і запам’ятати новинку. Жінки стали готувати салат, Наташа керувала процесом.

Буряк, майонез, гранат, апельсин, кріп та ще кілька продуктів входили до складу. «Але тільки не цибуля, цибуля тут зайва» — сказала Наташа. Але, тітка Свєта вже нарізала цибулю і вирішила непомітно додати салат. Ніхто цього не помітив. Отже, жінки накрили на стіл, розклали по тарілках перші порції новинки і почали пробувати. Тато спробував, я ж знаю, що він не любить таке поєднання смаків, але він чемно сказав, що дуже смачно вийшло, потім непомітно випив склянку води. Інші чоловіки теж сказали щось у такому ключі. Лише реакція дядька Жені мене здивувала.

— А навіщо тут цибуля? Минулого разу цибулі не було. Тітка Світлана поспішила вибачитися. — Це я поклала, Женю, пробач… Але, решта жінок, так само як я, зрозуміли, в чому ж справа. Вони після вечері повідомили про цю тітку Світлані. Вона влаштувала сkандал і незабаром вони роз лучилися. Дядько Женя одружився з цією Наталкою, але і їхнє щастя не тривало довго, навіть салат не втримав його.

Джерело