Єгор став помічати, що дружина останнім часом дивним чином стала доглядати за собою і він вирішив прямо запитати їй про kоханця

 

Одружилися Вікторія і Єгор по великій любові. Вони зійшлися ще на першому курсі університету. Їх буквально притягнуло один до одного. Заговоривши одного разу, вони не могли відірватися один від одного. Виявилося, що у них багато спільних захоплень. Любов у них трапилася казкова.

Одне тільки турбувало хлопця-Віка була з родини, яка була значно багатшою за його родину. Дівчині цей факт був абсолютно байдужий, але хлопець загострив на цьому увагу, бо це впливало на його чоловіче самолюбство. Вже після року стосунkів Віка почала мріяти про весілля. Вона спочатку просто натякала, але потім стала відверто висловлювати бажання. Єгор просив її не поспішати.

Він хотів сам всього домогтися, не хотів організовувати весілля на батьківські гроші. Він працював і збирав. Він хотів домогтися певного добробуту і тільки потім зробити дівчині пропозицію. Через рік Віка змогла умовити його, що гроші для неї зовсім не на першому місці. Всі свої заощадження Єгор витратив на скромне весілля.

Після нього вони стали жити разом в маленькій квартирі, яка дісталася Єгору в спадок від бабусі. Перший час все було чудово, молодят накрила любов і пристрасть, нічого вони навколо не помічали. Але через півроку Єгор помітив, що вони живуть дещо гірше, ніж батьки Віки. Він вирішив це виправити, адже вважав, що його жінка гідна кращого.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩