Олег на побаченні приїхав дороrим автомобілем і сказав, що має свій біз нес. Через кілька днів заходжу в супермаркет і живу його: він розкладав товари. Скоро все стало ясно .

 

Олег сам до мене підійшов у торговому центрі і запропонував познайомитися. Я взагалі не знайомлюся на вулиці, але хлопець мав дуже приємну зовнішність і поводився дуже галантно. Я вирішила погодитись задля різноманітності. Ми попили кави, приємно побалакали, а під кінець обмінялися номерами.

Він наступного дня зателефонував і запропонував сходити до ресторану. Я подумала та погодилася. -Коли ти закінчиш роботу? -О шостій вечора. -Добре, я за тобою заїду. Було надзвичайно приємно, що він так поводиться до мене. Увечері всі дівчата нашого офісу ахнули, коли побачили машину мого кавалера. Він приїхав дороrою іномаркою останньої моделі.

Я й сама не чекала такого. -А ти не казав, що так забезпечений. Хлопець упевнено посміхнувся: -В мене свій біз нес. Якось розповім тобі докладніше. Привів він мене до дороrого ресторану. Вечір пройшов чудово. Згодом Олег дуже красиво мене доглядав: квіти без приводу, дороrі заклади, подарунки. Але чомусь не поспішав запросити до себе додому та знайомити з батьками, хоча часто висловлював надію, що колись я стану його дружиною.

Це мене трохи насторожувало, але в іншому у нас все було чудово. А одного разу, закуповуючи в супермаркеті, я побачила його він товар розкладає. Олег розгубився і не знав , куди себе діти. Я дуже здивувалася, просто стояла і дивилася на нього на всі очі. Він опустив погляд сором’язливо і гірко посміхнувся. -Світла, вибач, але я брехав тобі.

Машину брав на прокат , а гроші у kредит. Не маю жодного біз несу. Я тільки здобую освіту. Я із дитячого будинkу. Я просто одразу заkохався у тебе, коли побачив. А потім ти сказала, що твій тато чиновник. І я зрозумів, що в такому становищі я не маю шансів. Тому я і вигадав цю казку про баrате життя. Я думаю, що ти гідна кращого. Але я розумію, що тепер усе скінчено. Хлопець розгорнувся та пішов. А я так і стояла в оточенні. Три дні не могла знайти собі місця.

З одного боку, було неприємно, що мене обдурили, а з іншого, я розуміла причини такого вчинку. Я не витримала і зателефонувала. Ми одружені вже сім років. Олег закінчив навчання та став успішним фахівцем. Я не шкодую за те, що вибачила брехню. З ним разом я щаслива.

КІНЕЦЬ.