Якось я дізналася, що чоловік зустрічається з моєю сестрою. Сестрuчка вuрішuла з рук не уnускатu золоту рuбку, але навіть уявuтu не моrла чuм це закінчuтuся.

 

Був у мене колись залицяльник, але бабником він був жа хливим. Народився він у шалено багатій родині, виріс розпещеним і, що ні день, то в нього тусовки, то клуб із друзями закриють на всю ніч. Ну, ви представили масштаби його можливостей. Я випадково дізналася, що на боці він паралельно зустрічався з моєю сестрою.

Як тільки це з’ясувалося, я розлу чилася з ним. А ось сестра моя вирішила з рук не упускати «золоту рибку». Навіть не знаю, як їй це вдалося, але вона одружила його на собі. Жили вони з його батьками у їхньому замку.

Вони всюди подорожували, харчувалися лише у дорогих ресторанах та кафе. Чоловік її працював у батька у фірмі. Ну працював – це голосно сказано, вважався і нічого не робив. Коли минуло 2,5 роки їхнього подружнього життя, на світ з’явився син. Багатенькі бабуся з дідусем душі не чули в диві.

Все робили для коханого та єдиного онука. Батьки чоловіка вирішили все їхнє майно переписати на онука, бо побоювалися, що їхній синок усе проп’є і програє. Коли про це дізнався чоловік сестри, то подумав обду рити батька і натякнув, що не впевнений чи це його син.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩