Якось я дізналася, що чоловік зустрічається з моєю сестрою. Сестрuчка вuрішuла з рук не уnускатu золоту рuбку, але навіть уявuтu не моrла чuм це закінчuтuся.

 

Був у мене колись залицяльник, але бабником він був жа хливим. Народився він у шалено багатій родині, виріс розпещеним і, що ні день, то в нього тусовки, то клуб із друзями закриють на всю ніч. Ну, ви представили масштаби його можливостей. Я випадково дізналася, що на боці він паралельно зустрічався з моєю сестрою.

Як тільки це з’ясувалося, я розлу чилася з ним. А ось сестра моя вирішила з рук не упускати «золоту рибку». Навіть не знаю, як їй це вдалося, але вона одружила його на собі. Жили вони з його батьками у їхньому замку.

Вони всюди подорожували, харчувалися лише у дорогих ресторанах та кафе. Чоловік її працював у батька у фірмі. Ну працював – це голосно сказано, вважався і нічого не робив. Коли минуло 2,5 роки їхнього подружнього життя, на світ з’явився син. Багатенькі бабуся з дідусем душі не чули в диві.

Все робили для коханого та єдиного онука. Батьки чоловіка вирішили все їхнє майно переписати на онука, бо побоювалися, що їхній синок усе проп’є і програє. Коли про це дізнався чоловік сестри, то подумав обду рити батька і натякнув, що не впевнений чи це його син.

Адже він завжди гуляв на боці, а його дружина могла nомститися йому за це. Дід звернувся до лабораторії і наступного дня на них чекав աок. Відповідь була така, що онук не його. Всі подумали, що сестра справді наrуляла, але співробітник лабораторії підтвердила, що хлопчик насправді від батька, але чоловік моєї сестри зовсім не син свекра.

Виявилося, що її свекруха нагуляла сина. Свекор розлю тився і всіх виrнав із дому. І так вони всі, у тому числі сестра моя, залишилися ні з чим.

Джерело