Вонu всією сім’єю сталu вuбuратu будuнок, але яке було їх обурення, коли в результаті вадuм куnuв будuнок тількu для себе

 

— У мене в планах куnити будинок, – сказав Вадим за сімейною вечерею. Мати та сестра дуже зра діли і почали підкидати ідеї. — Я хочу, щоб будинок був із великою ділянкою, щоб я змогла поставити теплицю, вирощувати овочі, фрукти та квіти, — сказала мама. — А я хочу мати окреме крило, щоб ніхто не заважав.

Син запитав у батька, чого він хоче. Він довго мовчав і думав, а потім сказав без ентузіазму: — Ну, щоб було де рибалити. І стали вони вибирати будинок, звичайно, всією родиною. Створили чат і кожен у свою чергу відправляв туди оголошення, щоб разом обговорювати. Нарешті їхній вибір зупинився на одному будинку, вони всі разом зібралися на огляд. Ділянка була дуже велика, як хотіла мама, і будинок теж був величезний, у всіх було б своє крило, як побажала сестра.

Щоправда, поряд не було ні річки, ні озера для риболовлі, але нічого. Мати і сестра Вадима заkохалися в будинок, а ось Вадим мав змішані почуття. Будинок йому сподобався, але всередині його щось гнітило, не давало спокійно насолоджуватися природою, весняним сонцем. Через це він важко дихав. Вадим все ж таки почав вести з продавцем переговори. Будинок коштував 13 мільйонів, ціна їх влаштовувала.

Але трапилося так, що Вадима відправили у відрядження, треба було відкласти куnівлю будинку. Він полетів на тиждень до сусідньої країни, змінив обстановку і там прийняв рішення. Начебто нарешті зрозумів, у чому була nроблема. Він повернувся із відрядження. Мати й сестра запитували про будинок. Вони вже встигли розповісти всім родичам та знайомим, який у них величезний та гарний будинок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩