Коли у Ольги Захарівнu вuявuлu тяжку хв0р0бу, сnівробітники вирішили, що не залишать її у скрутну хвилину, але такого результату ніхто не чекав

 

Ользі Захарівні настав час піти на пенсію. Усі працівники управління чекали на цей момент, як манни небесної. Але їхнім сподіванням не судилося збутися. Ольга Захарівна і не думала йти… Начальник транспортного відділу Ольга Захарівна Суворова була дуже суворим і вимогливим начальником.

Найчастіше навіть грубим. Працівники з інших відділів входили до її кабінету, боячись нарватися на її гнів. Та могла принизити, і проігнорувати. З Ольгою Захарівною навіть начальство побоювалося сперечатися. Голос у Ольги Захарівни був сильний, як гудок морського судна. Коли вона кричала: — Марино Петрівно, ви заповнили накладні? — здригалися всі. І в її відділі, і у сусідніх. Коли Ольга Захарівна вже на два місяці переробила необхідний стаж,

у неї виявили тяжку хв оробу. Потрібна була важка операція та тривала реабілітація. Ольга Захарівна була жінкою самотньою і допомогти з лікуванням їй не було кому. Тоді начальство вирішило кинути «клич у маси». Колектив фірми відгукнувся на заклик, і необхідну суму було зібрано.

Начальницю транспортного відділу лікували в найкращій обласній лікарні, найкращі лікарі. Півроку, з моменту, коли Ольга Захарівна розпочала лікування, весь колектив фірми жив спокійно.

Без її крику, без блискавок з її очей, без її причіпок і знущань. Колектив став звикати до мирної течії служби. Як то кажуть: не було б щастя, та нещастя допомогло. Однак, поправивши здоров’я, Ольга Захарівна, на превеликий жаль співробітників, повернулася на роботу.

Але, здається, чи то хво роба, чи то та допомога, що їй надали співробітники у важку хвилину, трохи змінили вдачу Ольги Захарівни. Вона стала більш чуйною до обстановки у колективі. Інакше як пояснити те, що вона відчула негативне ставлення колег до свого повернення вже через тиждень?

І написала заяву про звільнення?! Ольгу Захарівну проводили з пошаною. А на її місце призначили ввічливу та приємну у спілкуванні Марину Петрівну.

Джерело