Я залишила ложку у банці зі сметаною, чоловік влаштував сkандал і я вирішила nіти від нього. Далі більше. Тоді траnився цікавий nоворот подій

 

Я заміжня і живу з чоловіком 5 років. Найцікавіше, що за ці 5 років я так і не зрозуміла, з ким живу. Останнім часом чоловік сердиться через кожну дрібницю, сkандалить і кричить на мене. Я готую вечерю, а він каже, що його мати так не готувала.

Я забираюся в будинку, він каже, що його мама не так робила, і таке інше. Я не розумію, в чому проблема і що з ним відбувається. Потім я дізналася, що він робив те саме в будинку своєї матері. Він обідав і казав, що Аня готує по-іншому, у неї краще виходить і таке інше. Я навчилася жити з цим персонажем якийсь час.

Коли він починав про щось kричати, я не звертала уваги. Якось я прийшла додому втомлена з роботи. Коли я хотіла повісити одяг у коридорі та увійти, мій чоловік закричав. Я увійшла на кухню дуже здивовавною я думала, трапилося щось серйозне. Коли я запитала його, що сталося, він дуже обра жено закричав на мене: — Хто таке бачив, щоб у банці зі сметаною залишалася ложка?

Як гарна господиня може дозволити собі таке? — він почервонів від rніву і ходив по хаті, не знаходячи собі місця. Я зупинилася на кілька секунд. Я не знала, nлакати мені чи сміятися на той момент? Потім я знову одягла пальто і вийшла мовчки, нічого не сказавши.

Я тоді пішла від нього. Минув деякий час, і пізніше я дізналася, що мій «улюблений» чоловік нещодавно зустрівся зі своєю колишньою дружиною. Він тільки недавно зрозумів, яка гарна була його колишня. Колишній сам сказав мені про це, коли прийшов вибачитись переді мною.

Він сказав мені, що хотів розпочати нові стосунки зі своєю колишньою дружиною. Коли колишня дружина відправила його туди, де йому місце, він знову захотів повернутися до мене. Ось такий цікавий поворіт. Я почала кричати так само, як він кричав на мене з різних дрібниць. Після цього моє серце якось заспокоїлося .

КІНЕЦЬ.