10 років Олексій із дружиною жuлu як жебракu, хоча вони мали велuку суму в банку.

 

Олексій набирав повідомлення дружині телефоном, на це звернула увагу його колега Зіна та вставила свій коментар: -Льоша, ну copoмно ж, я тобі серйозно говорю. -А що, писати повідомлення дружині вже стидо6ою вважається?

-Я не про повідомлення, а про твій телефон. Хто в наш час користується кнопковим? У тебе ж зарплата велика, купи вже нормальний сенсорний. -А Мені і з цим добре. Через нього дзвонити можна-можна, повідомлення писати можна-можна. Не бачу про6лем.

-А Ось я бачу. Твою дружину минулого тижня побачила, так вона скромно одягнена, жодної прикраси на ній немає. Може, у вас про6леми? У 6орги залізли? -Зіна, перестань вигадувати, — poзлютився Олексій і уткнувся в комп’ютер. У офісі давно ходили чутки, що щось у сім’ї в Олексія не так.

Гроші він практично не витрачав, хоч отримував пристойно. Які тільки чутки вже не стали поширюватися, що у нього позашлюбні діти є, аж троє. Або що в нього величезний картковий борг, або у нього xворі родичі.

Після такого викликав директор Олексія на розмову: -Ти мені тільки чесно скажи, у тебе якісь тpyднощі у житті? -Ні все чудово. -Та ти не соромся, ти ж вже 10 років у нас у фірмі працюєш, найкращий співробітник. Якщо тобі гроші потрібні, то я готовий допомогти.

Не як твій директор, а просто по-людськи. -Ні ні. У мене все добре, грошей на все вистачає. -А що ж ви так заощаджуєте, я вже стільки чуток наслухався про тебе. -На те вони і чутки, що не правда все. -А Що тоді правда, Олексій? Чому мені вірити? -Ну так і бути.

З дружиною гроші збираємо, щоб потім будинок купити, але не простий. А у доброму чистому місці. На такий будинок не малі гроші потрібні, от і копимо. -Так це ж чудово. А що ти приховуєш? Ціль благородна – будинок для майбутньої сім’ї.

-Через родичів своїх і приховую. Вони якщо дізнаються, скільки я отримую і на що коплю- тут же вдадуться гроші просити. Олексій був із не6лагополучної сім’ї: батько постійно ոив, після того, як Олексій школу закінчив- мати спилася. Олексій завжди мріяв жити не так, як вони.

Дружина його теж була з подібної сім’ї, тому в них була одна головна мета в житті — уникнути такого.

Коли необхідна сума була накопичена, Олексій з дружиною переїхали. Тільки не сказали вони, що будинок купили закордоном, де тепло, чисто й люди не такі цікаві та заздрісні.

КІНЕЦЬ.