Близнюки знайшли один одного, а вийшло це за nокликом серця.

 

Аня вступила до університету, така була радість. Коли вона читала списки вступників, то побачила крім себе ще одну людину з її прізвищем, це був Антон Туров. Дивно це було, бо прізвище рідкісне, а тут такий збіг ще й історія з покійним братом. Коли мама Ані дізналася, що вагiтна двійнятами, то батько дітей тут же втік, сказав, що не потягне двох дітей.

Мамі доводилося одною тяжко. У два роки син Антон захвopiв, запалилися легені, а потім хлопчик помер. Аня тієї ночі сильно плакала, хоч не розуміла, що брат помер, мабуть, відчувала. І тут такий збіг, що ім’я та прізвище її майбутнього однокурсника таке саме, як у брата. Аня чекала моменту, коли побачить того самого Атона Турова. Першого дня вона сіла на останню парту і почала стежити за всіма одногрупниками.

Хлопчиків було небагато, але ніхто з них не справив враження на Аню. Після переклички стало зрозуміло, що Антона з-поміж них немає — він захвopiв. Аня хотіла піти до нього, але зрозуміла, що приходити до чужої людини дуже дивно. Але через пару днів до аудиторії увійшов він-високий, сильний блондин з блакитними очима.

Аня пропалювала його поглядом, на перекличці стало ясно, що це він. Тут до аудиторії увійшла староста і попросила Аню Турову зайти до студентської ради. Аня встала з місця і доки йшла, то відчувала на собі погляд Антона. Коли Аня повернулася до наступної лекції, її покликав Антон: -Аня, Привіт. Сідай поруч, ми ніби тезки. Може потоваришуємо. Все з цього й почалося. Молоді люди почали проводити разом кожну вільну хвилину.

Вони прямо відчували, що розуміють одне одного. Вона приходила до нього в гості до гуртожитку, потім вони ходили до кіно, до бібліотеки, робили разом уроки. На свій день народження Ганна запросила хлопця додому, щоб познайомити з мамою. Коли мама відчинила двері, то так і ахнула… до чого ж Антон був схожий на її покійного сина, тільки виріс. Мама весь вечір милувалася Антоном, він їй одразу сподобався, він здавався таким рідним.

Наче вона його все життя знає. Наприкінці вечора Антон офіційно запропонував Ані зустрічатися. І мама так радісно прийняла цю пропозицію для доньки. Коли Аня з Антоном закінчили університет, то одразу розписалися. Ось стали готуватися до бенкету, весілля, і тут Аня дізнається, що вагiтна: -Антон, у мене для тебе сюрприз. У нас буде двійня!! Від такої новини раділи всі: і Антон, і мама, і батьки Антона.

КІНЕЦЬ.