Я таке бачила тільки у фільмах, але ніколи не думала, що сама опинюся в такій ситуації. Мій наречений не прийшов на наше весілля заради мене.

 

Мій наречений не прийшов на наше весілля. Ні я, ні батьки нареченого не розуміли що сталося та чому немає нареченого. Я тоді була дуже стривожена, адже він мене кинув прямо у день весілля.

Всі почала нервувати, ніхто не зав де він пропав.

Але вже через годину до місця події прийшов його друг та дав мені записку, в якій було написано: “Я не прийду. Весілля скасовується.

Знайди собі кращого та будь щасливою з ним. Вибач, ми більше ніколи не побачимось”.

Ця маленька записка все зруйнувала. Я тоді дуже розізлилася. Батьки нареченого запитували у друга, який дав мені записку де сам хлопець, але друг нічого не міг відповісти, бо і сам не знав усіх подробиць.

Пройшло трохи часу. Я дізналася, що мій колишній наречений проживає разом зі своїми батьками. Я з ним більше ніколи не спілкувалася. Тоді він мене зганьбив і я не могла собі дозволити далі з ним спілкуватися. Іноді в мене були думки, щоб помститися йому.

Я навіть планувала вийти заміж за його друга який приніс тоді ту записку, я знала, що подобаюсь йому.

Але моя мама дуже розумна жінка і ми з нею поговорили та вона переконала мене цього не робити.

Пройшло вісім місяців і я знаю справжню причину чому тоді мій наречений так себе повів. Його більше немає.

За день до нашого весілля йому прийшли результати обстеження в ких було вказано, що він має невиліковну хворобу.

Він не хотів, щоб я бачила як він страждає, адже тоді страждала б і я. Він навіть своїм батькам не розповів правди, вони дізнались останніми.

Про цю хворобу знав лише друг який тоді приніс записку, а зараз віддав мені ще одного листа з прощальними словами. Трохи згодом хлопець розповів, що колишній наречений постійно запитував про мене. Він хотів мене побачити, поговорити, але не дозволив цього собі. Тоді б я ще більше страждала.

Я до цього часу не прочитала лист. Мені важко. Він так і лежить у моїй шухляді та чекає коли я зможу відкрити його.

КІНЕЦЬ.