Як же ми тоді не хотіли слухати повчання від моїх батьків. То ще й чоловікова мати почала нам казати, що ми не правильно rрошима користуємось.

 

Ми з чоловіком були дуже раді, адже купували наш перший автомобіль. Хоча наші батьки були проти, але ми в той момент були щасливі й не слухали їх. Батьки сердились, що ми не слухаємо їх.

Чому ж нам слухати їх, якщо ми вже дорослі та самостійні.

Ми хочемо самі обирати що купувати й коли. Нехай у нас немає великих сум, та ми взяли кредит аби купити машину. Це ж тимчасове явище, не на все життя ж кредит.

Зараз автомобіль, а згодом і квартиру купимо. Зараз ми живемо в однокімнатній квартирі, яку мої батьки нам віддали, тут колись мій дідусь з бабусею жили.

Як же ми тоді не хотіли слухати повчання від моїх батьків. То ще й чоловікова мати почала нам казати, що ми не правильно грошима користуємось, на її думку, так і не зможемо нічого доброго нажити.

Але ми з чоловіком ніколи не звертали увагу на ці слова, бо хочемо робити так, як ми вважаємо за потрібне. Ось хочемо купити автомобіль, купуємо.

Мої батьки постійно повторювали, що ми не правильно робимо, але ніяких висновків з їхніх слів ми не робили. Ось ми купили авто та приїхали до моїх батьки похвалитися.

Ми були дуже щасливі й думали, що будемо завжди щасливі. Мої батьки заспокоїлись та привітали нас з покупкою. “Справа ваша” сказали нам.

Все йшло добре, протягом семи місяців ми вчасно виплачували кредит та планували наш відпочинок. Ми з чоловіком одружилися, але медового місяця у нас не було, тому зараз дуже хотіли відпочити у горах. Але у нас знову проблема у грошах, і ми знову взяли кредит.

Батьки дуже були проти ще одного кредиту, як віддавати?

Але ми цим не переймалися і були впевнені, що все буде добре. Отож на відпочинок ми поїхали на нашу авто, нам було дуже цікаво подорожувати на своєму автомобілі.

Але щойно ми приїхали з відпочинку і нас чекали не дуже хороші новини. Моєму чоловіку зателефонували й сказали, що у фірмі відбувається скорочення і його звільнено. Я дуже засмутилася, адже я дізналась, що вагіна за декілька годин до цієї новини.

Як нам далі жити, якщо чоловіка звільнили і я незабаром піду у декрет, як же ми тоді будемо виплачувати наші кредити. У нас не було іншого виходу ніж продати квартиру, яку нам дали мої батьки. Ми продали квартиру та переїхали жити до батьків чоловіка.

Деяку частину кредиту продаж квартири покрив, але ще залишилось виплачувати велику суму. Свекруха нас сварить, а нам що робити, слухаємо її аби тільки допомогла нам.

КІНЕЦЬ.