Я помітила, що з мого дому стали пропадати шкарпетки. Коли я дізналася правду, не хотіла вірити в це.

 

Нещодавно у нас у сім’ї стався дуже дивний випадок. В будинку зникли всі яскраві шкарпетки. Так, у всіх буває, що втрачається пара чи щось таке, але в той день зникло майже десять пар. В основному пропали шкарпетки дочки. Я скрізь шукала, оглянула весь будинок, знайти не змогла і весь день ламала голову над цією загадкою. В ті дні у нас гостювала падчерка.

У мого чоловіка є донька Міла від минулого шлюбу, яка всього на три роки старша від нашої спільної доньки. Вони добре ладнають і часто грають. У нас з Мілою хороші стосунки, я тільки рада її візитам.Пропажа виявилася в дуже несподіваному місці.

Я хотіла зробити Мілі сюрприз, покласти в сумку солодощі і знайшла у рюкзаку всі зниклі шкарпетки. Тут паззл у моїй голові склався. У Міли є хобі: вона шиє кумедні іграшки.

Ми їй купували яскраві тканини, нитки і гудзики, заохочуючи її творчість. З шкарпеток звірятка виходять дуже кумедними, ось вона їх нишком і потягла. Чоловікові я говорити не стала. Навіщо даремно турбувати? Ситуація дріб’язкова. Мілу не сварила, а просто з нею поговорила. Виявилося, що вона просто соромилася мене попросити, тому забрала без попиту. Вона обіцяла так більше не робити.

Наближалися новорічні свята. Чоловік купив доньці в подарунок дорогий планшет. Я довго ходила по магазинах і шукала кольорові, яскраві шкарпетки. Набрала цілий пакет красивих шкарпеток. Там були різні: з квітами, героями мультфільмів, візерунками, кумедними написами.

І що ви думаєте? Вона зраділа моєму подарунку більше, ніж планшету. Я рада, що змогла догодити дівчинці. Чоловік тоді дуже здивувався від її переваги. Хто сказав, що у падчерки і мачухи не можуть бути хороші відносини?

КІНЕЦЬ.