Свекруха закотила справжній сkандал, і справа мало не дійшла до нашого з чоловіком розл учення. А все через мої нові черевики.

 

Нині я живу зі своїм другим чоловіком. Нескладно здогадатися, що у мене дві свекрухи. З колишньої я досі часто перетинаюсь, у нас із нею збереглися відмінні стосунки, а ось із другою все складно. Анастасії Сергіївній надто багато у нашому житті. Вона часто приходить до нас із ревізією та приносить із собою величезні пакети з продуктами та вже готовими стравами.

Свекруха чомусь упевнена, що я годую її сина неякісною їжею. А те, що вона готує просто оrидно, ніхто їй в обличчя сказати не може, так що ми щоразу мовчимо, їмо і нахвалюємо золоті ручки свекрухи.

Нещодавно у нас з чоловіком був вихідний, а через кілька днів після цього мало відбутися весілля наших добрих друзів. Я зрозуміла, що це знак з небес, і ми з чоловіком поїхали в один шоурум по туфельки моєї мрії, за якими я полювала більше року. Ціна цих шедевриків була відповідною, але ми з чоловіком не на останні копійки доживаємо, а я і не звикла на собі економити.

Взагалі, я вважаю, що жінка не повинна економити на взутті, на парфумах, на сумочках, на білизні та освіті, так що, вибачте, але цим туфлям судилося красуватися на моїх ніжках. Ми задоволені повернулися додому, а ввечері до нас приїхала свекруха. Дізнавшись, що ми ходили по магазинах, вона кинулася відразу оглядати наші новинки. Раптом я почула вереск зі спальні, я побігла туди і побачила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩