Свекруха закотила справжній сkандал, і справа мало не дійшла до нашого з чоловіком розл учення. А все через мої нові черевики.

 

Нині я живу зі своїм другим чоловіком. Нескладно здогадатися, що у мене дві свекрухи. З колишньої я досі часто перетинаюсь, у нас із нею збереглися відмінні стосунки, а ось із другою все складно. Анастасії Сергіївній надто багато у нашому житті. Вона часто приходить до нас із ревізією та приносить із собою величезні пакети з продуктами та вже готовими стравами.

Свекруха чомусь упевнена, що я годую її сина неякісною їжею. А те, що вона готує просто оrидно, ніхто їй в обличчя сказати не може, так що ми щоразу мовчимо, їмо і нахвалюємо золоті ручки свекрухи.

Нещодавно у нас з чоловіком був вихідний, а через кілька днів після цього мало відбутися весілля наших добрих друзів. Я зрозуміла, що це знак з небес, і ми з чоловіком поїхали в один шоурум по туфельки моєї мрії, за якими я полювала більше року. Ціна цих шедевриків була відповідною, але ми з чоловіком не на останні копійки доживаємо, а я і не звикла на собі економити.

Взагалі, я вважаю, що жінка не повинна економити на взутті, на парфумах, на сумочках, на білизні та освіті, так що, вибачте, але цим туфлям судилося красуватися на моїх ніжках. Ми задоволені повернулися додому, а ввечері до нас приїхала свекруха. Дізнавшись, що ми ходили по магазинах, вона кинулася відразу оглядати наші новинки. Раптом я почула вереск зі спальні, я побігла туди і побачила.

свекруху, що стоїть із пакетом моїх туфель з обличчям сповненим жаху та розпачу. Так, вона побачила ціну на них і почала мені пред’являти, що за ці гроші можна було годувати її сина цілий рік нормальною їжею. Чоловік у мене високий і щільний, просто він займається спортом, і його мама думає, що його м’язи виглядають через худорлявість, а не через регулярні тренування з важкими вагами.

Перед відходом свекруха заявила, що наступного разу вона мені купить взуття з магазину, де вони коштують у 5, а то й у 6 разів дешевше, а за якістю не відстають від моїх невиправдано дорогих каблучків. Ось, скажіть мені, чи є спосіб пояснити свекрусі, що їй не потрібно втручатися в наше життя, ми дорослі люди і здатні самі вирішувати, як розпоряджатися своїми силами, часом та фінансами? Але при цьому я не хочу зіпсувати з нею і так тендітні стосунки. Мені потрібна порада, може, хтось теж стикався з такою проблемою?!

КІНЕЦЬ.