– Я пішов! – крuкнув Степан дружині і двері за ним зачинилися. Інна потяглася. Ще хвилин п’ятнадцять можна полежати. Вдруге задзвенів будильник. Настав час і їй вставати… На кухонному столі Інна побачила гаманець чоловіка. – Забув! – подумала жінка. – От же ж розтяпа! Всі картки й готівка в гаманці, – засмутилася Інна. Вона відкрила гаманець і почала розглядати його вміст – картки, трохи rрошей, а це що?! Інна очі вирячила від здивування. Картка на знижку в магазині “Все для мам і дітей»… У Інни потемніло в очах

 

-Я пішов! – крикнув Степан дружині і двері за ним зачинилися.

Інна потяглася. Ще хвилин п’ятнадцять можна полежати. Вона дуже любила ці ранкові хвилини, коли можна спокійно обміркувати плани на майбутній день, помріяти про щось хороше, про відпустку, наприклад.

Відпустка – це довгоочікуване свято. Інна завжди виділяла у житті свята з буденних днів, тоді будні пролітали швидше, а очікування свята давало їй стимул для щоденних рутинних справ.

Вдруге задзвенів будильник, настав час і їй вставати.

Літо в розпалі, вранці ще прохолодно, а вдень знову буде спека.

На кухонному столі лежав гаманець чоловіка. Забув!

-От же ж розтяпа! Всі картки й готівка в гаманці, – засмутилася Інна.

Вона машинально відкрила гаманець і почала розглядати його вміст – картки, трохи грошей, а це що?!

Інна очі вирячила від здивування.

Картка на знижку в магазині “Все для мам і дітей»…

У Інни потемніло в очах.

-Все для мами й дитини. І що, цікаво, це може означати? А це означає те, що її чоловік Степан робить покупки в магазині для майбутніх мам, та й все! І хто ж ця майбутня мати? І який висновок виходить?

А виходить, що в Степана є жінка, яка чекає від нього дитину, а може, вже й народила? І що тепер робити їй? Як далі жити?

Інна гарячково згадувала останні події. Пазли склалися в одну картину: пізні повернення додому, робота на вихідних, відрядження. А вона довірлива нічого не помічала…

-Так, швидко привести себе до ладу, і на роботу. Маю гарну посаду, за яку треба триматися, – рішуче сказала собі Інна.

Незабаром Степан піде. Вона залишиться сама, матеріально їй буде важко. Цікаво, коли він збирається їй повідомити про те, що він йде від неї? Чи у його планах спокійно жити на дві родини?

Вона їхала на роботу звичним маршрутом, але і в машині думала все про те ж саме.

-Що ж, такі історії трапляються часто-густо. Чому любов і пристрасть зникають, як дим? І найчастіше зникають у чоловіків.

Напевно, їй теж треба було поводитися інакше. Не дарма пишуть у жіночих журналах, що кохання чоловіка треба постійно підтримувати. Гарна білизна, грайливі погляди… Тільки Інна завжди вважала, що у них і без цих проблем любов на все життя, і ніщо не може зруйнувати її. Виявляється, ще й як може!

Працювала Інна цього дня погано. Точніше, вдавала, що працює. Добре, що начальник відділу відлучився на нараду до головного офісу, і ніхто не помітив її непродуктивних зусиль.

Увечері Інна поїхала до мами.

-У Степана інша жінка, і вона вагітна, – з порога приголомшила дочка матір.

Висловивши цю думку вголос, Інна відчула полегшення. Наче випустила з себе своє горе, їй стало легше.

-З чого ти взяла? – спитала спокійно мама, розливаючи чай.

Інна розповіла про гаманець, про картки, про пізні повернення додому, про несподівані відрядження.

-Тобто всі твої висновки побудовані на картці з магазину? – уточнила мама.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩