Я обіrнала свекруху, підперла двері у ванну і заявила: — Безkоштовна лазня і nральня закрилася. З сьогоднішнього дня година користування моєю ванною коштує 100 rpивень. Або nлатіть, або йдіть додому

 

З мамою і сестрою чоловіка ми живемо в одному селищі в різних будинках. І кожну весну у нас проблеми з гарячим водопостачанням: воду для нас гріє місцева колонія, а з відключенням опалення воду вони гріють тільки кілька годин на добу. У нас двоє дітей, і залежати від чужої волі нам набридло.

Три роки тому ми поставили водонагрівач і почали радіти життю. Хоча радіти, в моєму випадку, голосно сказано.Анна Дмитрівна, мама чоловіка, і Ірина, його сестра, приходять до нас помитися в будь-який час дня і ночі. І не тільки помитися, а ще й випрати свої речі. Адже, зі слів Ганни Дмитрівни, пральна машина — зло: так і жере багато, за електрику платити замучить. Ми вже по-старому, ручками.

Примовляє свекруха, приносячи черговий мішок з брудним одягом і собачими підстилками — адже тварини теж хочуть спати на чистому. Те, що мої діти повинні ходити в ту ж ванну, де прали собачі приналежності — свекруху не хвилює.- Домашні у мене собачки, здорові.

Що такого-то? — здивовано дивилася вона на мене після зауваження. Наші з чоловіком витрати за електроенергію, які значно зросли через водонагрівача, який працював цілодобово, Ганну Дмитрівну теж не хвилювали:-За те, щоб мама помилася, мій син може і заплатити!Перший рік з часу набуття водонагрівача, родички чоловіка приходили до нас кожен день.- На побачення йду, підготуватися треба. — радісно заявляла Ірина зі станком для гоління в руці і окупувала нашу ванну години на півтори.

А так як окремо вони не приходили, тільки разом, то весь час, що Ірина займала ванну, я змушена була розважати мати чоловіка. Мені це набридло і я вмовила чоловіка дати матері грошей на придбання свого водонагрівача. Думаєте, вони його купили? Ні! На ці гроші вони купили Ірині золоті сережки.

А милися вони так само у нас. Ті кілька годин в день, коли з їх крана все-таки бігла гаряча вода, вони помитися не могли — ніколи. Чи не впускати? Непристойно. Вийшло б, що води шкода для НЕ чужих людей. Рахунок виставляти? Це, як мінімум, некрасиво. Та й з початку і до кінця опалювального сезону вони до нас не шастали, якщо тільки грошей зайняти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩