Я не розумів, чому жінка і кращий друг ніяк не ладнають. І одного разу я встав перед вибором; або дружина з немовлям, або кращий друг

 

Я не знаю точно чому, але моя дружина і кращий друг Ігор зовсім не ладнають один з одним. Ще до весілля я їх познайомив, вони з першого дня просто зне навиділи один одного. Я подумав, може вони колишні один одному, тому така нена висть, але ні, вони не були знайомі.

Ігор казав, що дівчина хоче зробити з мене підкаблучника. А дівчина стверджувала, що Ігор тягне мене вниз, не дає розвиватися і взагалі поrано на мене впливає. Навіть на весілля Ігор не прийшов, сказав, що це його подарунок для нареченої. До речі, дружина була задоволена, що його поруч немає.

А мені було не по собі, все ж таки він мій близький друг, я хотів, щоб Ігор в такий день був поруч. Коли настала моє сімейне життя, то дружина стала відноситься до Ігоря байдуже. Вона не звертала увагу на його висловлювання, що вона погана господиня або відьма. А ось Ігор не заспокоївся.

Він злився день від дня. А коли я повідомив йому, що дружина ваrітна і я нарешті стануть батьком. То він мені зазначив, що таким чином дружина мене назавжди прикувала до себе і це її злочиний план. Я не витримав і вдарив його, розвернувся і пішов, хоча міг наговорити багато всього.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩