Василісу Петрівну син із невісткою запросили разом зустрічати свято, але раптом пролунав дзвінок і син попросив маму не приїжджати…

 

Василіса Петрівна з самого ранку бігала по кухні. У неї було дуже багато справ, і вона була рада. Їй було досить самотньо одною, особливо у період свят. Тому вона дуже зраділа, коли зателефонував син і запропонував їй приїхати до нього на Новий рік.

Василіса не збиралася вирушати в гості з порожніми руками, тому розвинула бурхливу діяльність і вирішила з собою прихоопити багато смакот. Її невістка теж непогано готувала, але переважно воліла не морочитися. Тож Василіса вирішила забезпечити їм на Новий рік багато гарячих страв.

Перед святом вона викликала таксі. — Акуратніше з цими пакетами, не переверніть контейнер із голубцями! – переживала жінка. Чоловік свиснув. -Я особисто голубці кілька років не їв, буду їх везти з особливою обережністю. -Як це не їли кілька років? Чоловік сумно знизав плечима. -Сам готувати не вмію, а дружини немає. До речі, мене Леонід звати. -А я Василіса. Дорогою вони приємно балакали, але в центрі застрягли в пробках.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩