“Я можу nеревірuтu ваш квuток? Ви не на своєму місці сnuте”. Після цьоrо жахлuвоrо вunадку я сто разів nеревіряю квuток nеред nосадкою

 

Мені 48. Не сказати, що я нечуnара або неува жна. Я це до того, що коли ви прочитаєте мою історію, можливо, у вас складеться враження, що я якась неува жна, роз сіяна дама у віці. Поспішаю розвіяти цей міф. Але зараз я хочу розповісти вам історію, яка сталася зі мною минулого літа.

У мене намітилася відпустка, і я вирішила поїхати до рідного міста до батьків. Все було чудово, ми добре погуляли, повеселилися, наїлися, напилися і настав час повертатися додому. Нічого не віщувало бі ди.

Білет був у мене в руках, речі були зібрані, я була в бойовій готовності. Посадка була о першій ночі. Тут поїзд зазвичай довго не затримувався. Усього на кілька хвилин. Я увійшла, а зі мною увійшли ще 2 сім’ї.

Провідниця, молода дівчина (було видно, що вона нещодавно на цій роботі), швидко глянула на квитки та направила нас на свої місця. Я зайшла до купе. У ньому було спокійно. Усі вже спали. Я розстелила білизну, склала свої речі в кутку, і лягла спати.

Буквально за пару секунд я заснула, але моє щастя тривало недовго. Приблизно через півтори години я прокинулася від шепоту біля мене. Ще не розплющивши очі я зрозуміла, що провідниця з кимось вирішує якусь nроблему. Побачивши, що я розплющила очі, вона підійшла ближче і сказала: — Чи можу я перевірити ваш квиток?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩