“Я була біля того кафе, де ми мали з тобою зустрітися. Навмисно прийшла раніше, щоб поспостерігати за тобою Те, що я побачила, мені не сподобалось. Твій одяг давно вийшов з моди, туфлі не пасували до одягу, тобі варто було б підстригтися. Ти сидів з опущеними плечима та було видно, що ти не впевнений у собі. Не такого хлопця я шукаю. Думаю, нам не варто більше спілкуватися”

Я працюю автомеханіком на станції техобслуговування, іноді ремонтував автомобілі знайомим за гроші, тож мав додатковий дохід. На прожиття вистачає, тим більше, що я проживав з мамою. З дівчатами не спілкувався, бо на роботі одні чоловіки, та серед клієнтів теж.

Мені уже 32 роки та я ще не був одружений, це мене дещо хвилювало. Мама мене підганяла, казала, що хоче ще побачити внуків. Казала, що прийме будь-який мій вибір тільки б я одружився. А я був таким сором’язливим, що навіть коли зі мною починала розмов якась жінка, запинався та червонів.

Я мріяв зустріти просту дівчину, з якою я міг би поговорити та нам було добре разом. Мені не важливо було чи гарне у неї обличчя та фігура. Я був готовий навіть переїхати від мами та влаштуватися на більш високооплачувану роботу, щоб забезпечувати свою сім’ю.

Хлопці на роботі порадили мені один сайт знайомств. Я зареєструвався на ньому. Те, що я там побачив, мене шокувало: там були одні фотомоделі з великими віями та губами. Я уже втратив надію когось там знайти.

Аж раптом натрапив на фото Олесі. Написав їй, вона мені відповіла, ми почали спілкуватися. У нас виявилось багато тем для розмови, багато спільних інтересів. Мені здалося, що саме таку дівчину я шукав.

Набравшись сміливості я запропонував Олесі зустрітися, вона погодилась. В цей день я хотів мати гарний вигляд, тож придбав собі новий одяг. Мама ходила зі мною на базар та підказувала.

Я прийшов раніше, адже боявся запізнитися, сів за столиком та став чекати на Ірину. Я знав, що вона запізниться, так вже у дівчат заведено, хлопці на роботі розповідали. Пройшло вже 20 хвилин, а Олесі все не було. Я написав їй, дівчина не відповіла. Згодом я вирішив почекати ще 20 хвилин. Ніхто не прийшов, тоді я вирішив зателефонувати, та Олеся не відповідала. Мене це сильно засмутило та я пішов додому. З іншого боку, я зрадів, адже дуже давно не ходив на побачення, забув як себе потрібно поводити.

Настрій було зіпсовано. Я зайшов на сайт знайомств та побачив повідомлення від Олесі:
Я була біля того кафе, де ми мали з тобою зустрітися. Навмисно прийшла раніше, щоб поспостерігати за тобою Те, що я побачила, мені не сподобалось. Твій одяг давно вийшов з моди, туфлі не пасували до одягу, тобі варто було б підстригтися. Ти сидів з опущеними плечима та було видно, що ти не впевнений у собі. не такого хлопця я шукаю. Думаю, нам не варто більше спілкуватися”.

Я не очікував такого повідомлення, тим більше від дівчини, яка мені подобалась. Невже так важливо, який людина має вигляд. Адже це не характеризує мене повністю. Олеся не зрозуміла, кого втратила.

КІНЕЦЬ.