Незабаром на порозі квартири з’явилися батьки Володимира. Вони не полінувалися проїхати сто кілометрів зі свого села, щоб особuсто вurнатu її з квартири.

Нещодавно до мене в гості завітала найкраща подруга, за сумісництвом ще й колега, та поділилася своєю проблемою. Річ у тім, що їй більше немає де жити.

Після заміжжя моя подруга Тамара проживала у квартирі чоловіка. Дітей у них не було, вони з цим не поспішали. Хотіли спочатку відкласти грошей, щоб придбати більше житло, а в же потім повернутися до цього питання.

Проте сталося так, що Тамара запідозрила свого чоловіка Володимира у зраді. Її підозри підтвердилися, на жаль. Коли у подруги з’явилися докази, вона продемонструвала їх чоловіку, а він навіть не став виправдовуватися, розповів усе як є без краплі сорому. Чоловік зібрав свої речі та пішов до коханки. Тоді Тамара ще здивувалася, чому він пішов та не попросив піти її, адже це його квартира.

З’ясувалося, що у коханки чоловіка теж є житло та Володимир переїхав до неї. Та не довго моя подруга тішилася, незабаром на порозі квартири з’явилися батьки Володимира. Вони не полінувалися проїхати сто кілометрів зі свого села, щоб особисто вигнати її з квартири.

Вони дуже наполягали, щоб Тамара терміново з’їхала, казали, що викличуть поліцію, Тамарі нічого не залишалося, як терміново збирати свої речі та йти ночувати до готелю. Уже зранку подруга планувала подумати що робити далі. А в той момент хотілося терміново покинути приміщення, щоб уникнути ще більшого скандалу.

До зарплати залишалося пів місяця та запасів Тамари не вистачало для того, щоб винаймати житло на цілий місяць. Та й зараз такі ціни, що після оплати оренди можна харчуватися хіба що сухарями та пити одну лише воду.

Ось Тамара і прийшла до мене за порадою, подруга була у розпачі. Я порадила їй повернутися до батьків у село, на що подруга відповіла, що їй соромно визнавати те, що її шлюб не вдався.

Я запропонувала подрузі побути декілька днів у мене. Наступного дня ми пішли на роботу, Тамарі дали аванс та одна з колег запропонувала винаймати житло у неї за доступною ціною. Добре, що це питання вирішилося та подруга тепер вчиться жити в нових реаліях.

КІНЕЦЬ.