Я готувала вдома вечерю, коли до нас додому увірвалася свекруха з документом про усuновлення. Я мало не посивіла коли прочитала цей документ

 

Ця дивна історія сталася під час дня народження мого чоловіка, Грицька. Все мало пройти на найвищому рівні, але через свекруху той день став найнапруженішим днем у моєму житті. Взагалі, і я, і мій чоловік — люди, які особливо не люблять пишні свята, і навіть весілля ми провели в будинку моїх батьків, запросивши лише найближчих людей, рідних та друзів.

Про дні народження я мовчу, їх я навіть не святкую, просто всією сім’єю ходимо до торгового центру, веселимося, і мені цього буває достатньо. От і день народження чоловіка мав бути не найурочистішим, він просто мав зустрітися вранці зі старими друзями, а ввечері в нашому домі влаштувати скромне сімейне гуляння. Вранці я готувала салат, доньки дивилися телевізор, раптом до нас прийшла свекруха.

Взагалі вона жінка гіперенергійна, незважаючи на вік, я таких людей не люблю, але все ж таки з нею у мене хороші стосунки. Я готувала, як раптом вона відвела мене до іншої кімнати, вручила мені якийсь документ про уси новлення і сказала, що я мушу зізнатися чоловікові, що він уси новлений, адже вона цих слів бої ться.

Я взагалі була дуже здивована, навіть і не знала, що це не його рідні батьки, але тоді не було часу дивуватися, і я просто відмовила свекрусі, адже це її син, вона його вси новила, вона і має зізнатися.

Весь день свекруха мені спокою не давала, все хотіла, щоб я йому зізналася, адже їй самій не вистачало духу. Сидимо ми за столом увечері, свекор про щось говорить з моїм батьком, а чоловік просто їсть салат. Свекруха сидить поруч і знову мені нагадує, щоб я зізналася.

Але я знову відмовилася, ось тільки нашу розмову непомітно для нас підслухали наші доньки, стали на стілець, і в унісон крикнули «Тато, ти прийомний!». Ми зі свекрухою завмерли, чекаючи реакції мого чоловіка, а той лише сказав, мовляв, ну, гаразд, і продовжив уплітати салат. Все ж таки я рада, що він саме так відреагував, адже кровний він син чи ні, ті все одно його батьки, незважаючи ні на що.

КІНЕЦЬ.