Ми з чоловіком і братом поїхали за мамою, щоб відвести на вокзал, припаркували машину біля під’їзду, як раптом з’явилася наха бна блондинка

Ми з чоловіком і братом поїхали за мамою, щоб відвести на вокзал, припаркували машину біля під’їзду, як раптом з’явилася наха бна блондинка

Мама зібралася поїхати в гості до сестри. На місяць. Природно тягне із собою чимало речей, про всяк випадок, і багато важких сумок з гостинцями. Сама вона їх зрушити з місця не могла. Ми з чоловіком і братом поїхали до неї, щоби відвезти на вокзал і посадити на поїзд.

А там її вже зустрінуть на вокзалі родичі. Ми приїхали за нею, стали перед будинком, ближче до під’їзду, брат піднявся до мами, чоловік трошки затримався. Дещо поправив у багажнику. Вже збирався піти за братом, як, в цей час під’їжджає автомобіль, з нього висовується блондиниста (як за формою, так і за змістом) жіноча голова і вере щить на весь двір.

— Звільніть, негайно, моє місце паркування! Знаха бніли взагалі! Чоловік підійшов, спокійно пояснив, що ми стали на кілька хвилин. Завантажемо речі та поїдемо. Але білявка вже нічого не хотіла слухати. Продовжувала сkандалити. — Мені ваші проблеми по барабану! Це моє місце паркування!

Ви пошкодуєте, що встали там! Вона поставила машину так, щоби ми не могли виїхати. Дістала телефон. — Я дзвоню чоловікові! Він зараз прийде та розбереться з вами! Ви дуже пошкодуєте, коли він спуститься! Тут, з першими сумками, спустився брат. Ми розповіли йому про kонфлікт. Чекаємо на «страաного» чоловіка «на розбірки».

Дочекалися. З під’їзду вийшов чоловік інтелігентного вигляду. Підійшов до моїх чоловіків. — В чому проблема? Мій чоловік коротко описав ситуацію. На обличчі промайнула гримаса, сенс якої: «Як вона мене дістала». Повернувся, пішов до машини дружини, відчинив дверцята, простяг руку, допоміг вийти, потім сів за кермо та припаркував її машину в іншому місці.

Треба було бачити шалену пику цієї пані. Потім потис руки мого чоловіка і брата, і схопивши дружину під руку затяг її в під’їзд. Ну що тут скажеш? Чоловік правильно оцінив ситуацію та адекватно відреагував. Молодець!

КІНЕЦЬ.