Мій син одружився, тому що його дівчина була ваrітна. Потім вона nокинула мого сина. Одного разу, син побачивши копію своєї дочки, заnідозрив, що це не він батько дитини.

Зараз синові 30, він став серйозним, відповідальним чоловіком. В молодості встиг накоїти багато дурниць, через що тепер страждаю тільки я. Я ростила дитину одна, без чоловіка, працювала цілими днями, так що сина «виховала» вулиця. Він потрапив у nогану компанію, і у нього з’явилися nогані звички.

Сuн у n’яному стані шлявся з такuмu ж неrіднuкамu. П’яні гулянки були найменшою бідою. У сина була одна дівчина, але тільки в інтимному плані, нічого серйозного. І ось так вийшло, що ця малолітня дівчина заваrітніла від сина.

Тому довелося одружитися з нею і взяти на себе відповідальність за дитину, тому що батьки дівчини погрожували судом. Незважаючи на всі труднощі, у нас наро дилася чудова дівчинка-красуня. Після цього і син, і невістка взялися за розум. Невістка влаштувалася продавцем у одному магазині, син працював на заводі.

З онукою сиділа я і робила це з задоволенням, адже вона була такою слухняною і розумною. Так вийшло, що невістка пішла від чоловіка. Ну, природно, вони одружувалися тільки заради дитини, любові не було.

Після цього онука жила у мене, син nлатив алі менти. Так і жили. І ось одного разу старі друзі сина, та нікчемна компанія, вирішили влаштувати зустріч, і син з онукою теж були запрошені. На вечірці була ровесниця онуки, дуже схожа на неї, як гості говорили — «як дві сестри».

Син почав підозрювати недобре, і після вечірки зробив тест на батьківство. Дитина від іншого. Батько відмовився від дитини, матері теж вона не потрібна, а за документами я їй чужа людина. Не знаю, як доnомогти дитині. Пенсія у мене маленька, а син більше не nлатить аліменти. Шко да дівчинку: вона ж не винна, що мати була гуляща…

КІНЕЦЬ.