Вранці дружина була в гарному настрої, а ввечері, коли я приходив додому, вона була згасла. Я став не довіряти їй і встановив вдома камери. Результати вразuлu мене.

 

Ми з Ритою нещодавно одружилися. Рішення не було спонтанним. Нам по двадцять чотири роки, ми дорослі, що відбулися люди, які самі себе забезпечують і несуть вже відповідальність за свої вчинки. Знайомі ми були давно вже, п’ять років, з яких чотири роки ми зустрічаємося.

Правда, разом ми ніколи не жили. У Ріти досить консервативні батьки, які проти того, щоб без одруження люди разом проживали. Тому довелося дочекатися весілля. Готувалися ми до неї грунтовно, організували її красиво і пишно.

Медовий місяць провели на морі, придбали безліч спільних, приємних, нових вражень. Коли повернулися в місто, почалося вже нове, сімейне життя. Рита тимчасово не працює, у них в офісі ремонт, тому в найближчі півроку вона буде вдома. Ми вирішили, що це навіть добре, адже у неї буде час, щоб звикнути до ролі дружини і господарству.

Я ж відразу повернувся на роботу. Тільки дуже скоро став помічати за дружиною дивну поведінку. Вранці вона прокидалася в гарному настрої і повна життєвих сил.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩