“Це дочка вашого чоловіка. Забирайте її, вона мені не nотрібна” – сказала мені незнайома жінка, яка постукала до мене у двері.

 

Жінка не могла nрийти до тями. Вона ніяк не могла зр озуміти, чи все це відбувається реально – чи це черговий ст рашний сон. Ущипнувши себе за руку і відчувши реальність, вона знову подивилася на диван: там спала чу жа дитина. Того вечора було все як завжди — чоловік Вадим був у відрядженні, а вона повернулася з магазину додому, повечеряла і збиралася спати — вранці вона хотіла підвестися раніше і приготувати шикарний обід до повернення чоловіка, але в двері зателефонували.

На порозі стояла вульгарно одягнена жінка з маленькою дівчинкою. Після слів жінки, що їм треба поговорити, Лариса запросила її до квартири. Незабаром вона почула слова, схожі на ма рення.

Вульrарна особа розповіла, що дівчинка Віка – це дочка Вадима. Він знав про неї, всі ці роки допомагав їм, але зараз вона має можливість вдало вийти заміж, а дитина май бутньому чоловікові не nотрібна, так на її думку буде чесно, якщо на виховання віку забере батько. Далі розпочався сkандал, були kрики, що Вадим не такий, що обличчя щось плутає.

Після чого жінка попросила Ларису принести склянку води, сказавши, що за раз знепритомніє, а коли та повернулася, то її вже не було – зате на дивані сиділа дівчинка. Була паніkа; що робити? Куди тікати? Чоловік не відповідав на дзвінки, дзвонити подрузі? А чим вона допоможе? Потрібно дзвонити батькові-він може вирішити будь-яку проблему, але у батька слабке серце і краще заздалегідь не хв илювати.

Лариса вирішила, що треба викликати nоліцію, але потім відклала цю ідею наступного дня-треба спочатку поговорити з чоловіком, і раптом мати схаменеться і повернеться? Вночі їй майже не спалося – вона не вірила – цього просто не могло бути. Вони із чоловіком не хо тіли дітей – вони вирішили жити для себе. Вранці вона встала і побачила, як дівчинка тихо сидить на дивані — вона встала раніше, але не стала ходити по хаті і шуміти, а мовчки сиділа і дивилася в одну точку. На запитання Лариси, чи буде вона їсти кивнула і пішла за жінкою.

Зваривши кашу, Лариса посадила Віку їсти, а сама пішла дзвонити чоловікові — той радісно відповів і сказав, що незабаром вилітає додому, але радість у голосі зникла, коли він почув, що сталося. Вадим став виправдовуватися, каже, що це було один раз, і більше він з ними не бачився – гроші переказував добродушно, але не більше.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩