Віт чим маму на руках носить, хоча взяв її в 47 років з 4-ма дітьми!

 

Дуже часто жінки скаржаться про те, що важко знайти чоловіка, якщо ти у віці. Але я іншої думки й хочу розповісти історію з життя, яка трапилася з моєю мамою.

Річ в тому, що мама народила мене аж в 34, це були її перші пологи. В сорок вона народила ще трійню дітей і стала багатодітною мамою. Чому так склалося, я не знаю, мені розповідає, що це був її свідомий вибір — пізно народжувати.

Ми підростали, а стосунки в батька та матері лише погіршувалися, йому було абсолютно байдуже до нас, тому вихованням займалася виключно матір, а ще й мусила чоловікові догоджувати. Одного дня він заявив матері, хоче продати нашу двокімнатну квартиру й придбати більшу, адже місця всім не вистачає. Звичайно, мама на радощах погодилася, все підписала, а батько взяв гроші з продажу й просто зник з нашого життя.

Ми з матір’ю і братами винайняли однокімнатну квартиру. Маминих заощаджень вистачило на місяць. Я ходила в школу, а братів матір віддала в садок. Там ще й в усі думали, що мама — це бабуся хлопчикам. І не дивно, вона працювала на двох роботах, з нами сиділа то її подруга, то бабуся, важко було.

Матір тоді сказала, що більше не зв’яжеться з жодним чоловіком. Якось в парку, коли ми вийшли з нею і з братами на прогулянку, до неї підійшов незнайомий чоловік.

– Красуне, чому ви так сумуєте?

– Пане, що ви від мене хочете?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩