Він не міг ніяк заснутu: завтра мало бути весілля його дочки, і він не міг просто так взяти і довіритися майбутньому зятю. Але після одного випадку він зрозумів, що дочка в надійних руках.

 

Він не міг ніяк заснути: завтра мало бути весілля його дочки, і він не міг просто так взяти і довіритися майбутньому зятю. Але після одного випадку він зрозумів, що дочка в надійних руках.

Віктор Анатолійович вирішив піти до парку; сів на лаву, задумався, і в голову лізли всякі думки: він не хотів, щоб його дочка потім страждала. Коли дочка побачила, що тата немає вдома, вона теж пішла до цього парку: знала, що він любить гуляти там із собакою.

Побачила тата, що сидить на лавці; підійшла, спитала, чому він так задумався, а той зізнався, що боїться за неї: раптом її чоловік образить; але дочка сказала, що її kоханий тато не дасть її образити, адже сильно любить.

Папа заявив їй, що вони з мамою завжди будуть поруч, доnоможуть у будь-якій ситуації, і якщо не дай Боже чоловік її образить, вона завжди може повернутися до свого рідного дому. І ось, дочка вмовила тата піти додому, поспати трохи, щоб наступного дня добре виглядати на весіллі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩