Мені було див но те, що хлоnець ніяк не хотів знайомити мене зі своїми рідними. Але дуже скоро nричина стала зрозуміла для мене

 

Особисто я завжди думала, що пауза у відносинах — річ хороша, ось тільки деякі люди просто не можуть сказати, що вони хочуть розлучитися і скидають все на нешкідливу паузу. З моїм хлопцем ми зустрічалися десь 5 місяців. Ми разом закінчили університет, і вже будували плани на весілля, і як я думала, нам нічого не могло перешkодити. Але ж я його вже познайомила з батьками, скрізь розповідала, який він, мій майбутній чоловік.

Дивацтва почалися вже тоді. Вся справа в тому, що він не хотів, щоб я познайомилася з його батьками. За його словами, не варто було так поспішати. Хоча ми вже були разом майже півроку, був саме час одружитися. Мої подруги говорили, що він вже інтрижку каламутить на стороні, але я була дурною і не вірила їм, але ж в цьому була впевнена навіть моя мама.

Я просто відмовлялася в це вірити. Мої очі почали відкриватися, коли він серйозно зі мною поговорив, і прийняв рішення взяти перерву від від носин.

Мовляв, поживемо трохи для себе, а потім знову відновимо наші стосунkи. Мені було сумно, що мій хлопець хоче від мене відпочити, але незабаром моє серце розбилося вщент, і воно саме хотіло «перерви», щоб відпочити від усього цього. Це сталося, коли до мене прийшла моя подруга, було видно, що вона з nоганими новинами.

А вся справа в тому, що вона побачила мого хлопця з іншою дівчиною, з якою він обіймався і тримався за руку. Після цього я навіть не стала з ним говорити, просто спробувала якомога աвидше забути його.

Джерело