Оксана швuдkо знайшла роботу, а Віктор так і лежав на дивані. У результаті Оксана знайшла роботу і для нього, але відповідь чоловіка просто nриrоломшила жінку.

 

Оксана швидkо знайшла роботу, а Віктор так і лежав на дивані. У результаті Оксана знайшла роботу і для нього, але відповідь чоловіка просто приголомшила жінку.

Оксана та Віктор одружилися в період університету. Просто дівчина залетіла, ось він і зробив їй пропозицію. Довго перед цим він не думав, вчинив як належить у таких ситуаціях. Їм виділили кімнатку у гуртожитку. У призначений термін Оксана наро дила здо рового хлопчика.

Академічну відпустку вона не взяла, адже домовилася з матір’ю, що та стежитиме за дитиною. Її мати якраз у той період потрапила під скорочення і була вільна. Так Оксана закінчила університет.

Вона розраховувала, що після навчання Віктор знайде хорошу роботу, що вони винаймуть окрему квартиру і заживуть нормально. Але після університету мати дівчини знайшла роботу та сказала, що більше за онуком стежити не може. Віктор влаштовуватися на роботу не поспішав, він тільки вдавав, що шукає її.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩