Від дня нашого розлучення із Діаною минуло вже більше ніж рік. Загалом все пройшло тихо та мирно, майже безконфліктно. Та останнім часом колишня дружина почала турбувати мене через всілякі дурнuці.

Від дня нашого розлучення із Діаною минуло вже більше ніж рік. Загалом все пройшло тихо та мирно, майже безконфліктно. Та останнім часом колишня дружина почала турбувати мене через всілякі дурниці.

То просить повернути їй якийсь там набір ножів, то ножиці. Загалом, розумієте, справа доволі абсурдна. Мені здавалось, що вона поводить себе так лише через те, що сумує за нашими стосунками. Ну а що б ви подумали на моєму місці?

Напевно, звикнути до самотності, порожнього будинку дуже і дуже важко. Не всім це вдається побороти. От і Діні не вдалось. Проте я впевнений, що прийняття ситуації ще прийде. І вона зможе вступити в нове життя.

Спочатку мені лестила така увага зі сторони колишньої. Та зараз я розумію, що не відпустивши один одного, ніколи не зможете бути по-справжньому щасливими. Та і двічі в одну річку не візьмеш. Тому я й впевнений в тому, що варто просто забути про існування минулого.

Попереду ще стільки подій, стільки людей і знайомств. На сто відсотків знаю, що все у нас обох буде добре. Тільки після того, як я переконаю Діану, що потрібно жити далі і не зациклюватись на минулому.

КІНЕЦЬ.