Навіть не знаю, як таке могло статися. Подруга Вікторія розповіла таке, що просто в голові не вкладається. Її чоловік закоханий в її маму! Після чергової сімейної сваркu Матвій випадково проговорився.

Навіть не знаю, як таке могло статися. Подруга Вікторія розповіла таке, що просто в голові не вкладається. Її чоловік закоханий в її маму! Після чергової сімейної сварки Матвій випадково проговорився.

Мама Вікторії Неоніла Пилипівна завжди була прикладом для наслідування. У свої 50 вона виглядає на 38 років. Ми з подругами могли лише дивуватися як їй це вдається, чоловіки навколо неї в’ються, проходу не дають. 30 річні чоловіки просто голову від неї втрачають. Неоніла Пилипівна тренер з йоги.

Ми з подругами, дізнавшись про це, швиденько записалися до мами Вікторії у групу. Я щиро надіюся, що в 50 років теж так виглядатиму. Чоловіка у Неоніли Пилипівни немає, вона ростила доньку одна. Батько Вікторії пішов від них, коли моїй подрузі було лише 5 років, відтоді її мама дуже обережно відноситься до чоловіків.

Вікторія зовсім не схожа на свою маму, вона вважає, що собою мають займатися ті жінки, які ще не вийшли заміж. А якщо чоловік уже одружився з жінкою, то любитиме її такою, як вона є. Подруга не слідкує за собою, одягається в спортивний одяг, любить їсти торти та пиріжки, смажене, частенько обідає фаст-фудом. Чоловік Вікторії почав скаржитися на її зовнішній вигляд.

На що Вікторія дуже ображається, мовляв, не в зовнішності щастя, та вона не має часу ходити по салонах, одягається так, як їй зручно. Причому до весілля Вікторія мала доволі гарний вигляд, навіть, коли ми приходили до неї додому в гості, вона була одягнена акуратно при легкому макіяжі.

Неоніла Пилипівна наголошує доньці, що потрібно бути красивою хоча б для себе, а Вікторії як об стіну горохом. Не знаю, з якою метою Матвій сказав Вікторії, що якби він раніше познайомився з її мамою, то одружився б з Неонілою Пилипівною. Можливо, він лише хотів позлити Вікторію, а, можливо, він говорив правду.

Уже пройшло декілька днів та Матвій не перепросив Вікторію за свої слова. Подруга вирішила зателефонувати до своєї мами та розставити усі крапки над “і”. Неоніла Пилипівна сказала, що у неї нічого немає з Матвієм і бути не може, проте це вже перший дзвіночок і, якщо Вікторія не візьметься за свій зовнішній вигляд, Матвія до рук загребе якась більш поворотка жінка.

КІНЕЦЬ.